Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Paypalal kapcsolatos kérdés,...

Paypalal kapcsolatos kérdés, a segitségeteket kérem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.-ezt irja ki ha szeretném aktiválni a kártyámat annak ellenére,hogy a bank elérhetőve tette számomra a paypal használatát,ma újra kapcsolatba léptem a bankkal és azt mondták részükről rendben van nem tudják mi lehet az oka és h.már kellene működjön,valaki esetleg tudna segiteni ?

2012. júl. 3. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen tipusu a kártyád,van a hátulján biztonsági kód?
2012. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Visa electron
2012. júl. 3. 16:07
 3/9 A kérdező kommentje:
van kód
2012. júl. 3. 16:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Pénz is?
2012. júl. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
van pénz is rajta igen
2012. júl. 3. 18:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor regisztráltad,utána nem kaptál üzenetet a 400Ft levonásáról(próba ellenőrzés)
2012. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem addig a részig sem jutottam el mert ha ezt a szöveget nem írná ki hanem minden simán menne akkor a "continue" gomb lenyomásával venné le a 400ft-ot
2012. júl. 3. 21:14
 8/9 A kérdező kommentje:

After you click Continue, we'll charge this card €1.50 EUR or equivalent to make sure it's yours. We'll refund the money into your PayPal account within 24 hours after you confirm your card.



More Information

2012. júl. 3. 21:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Visa electront nekem sem fogadta el.

Szerintem csak sima Visa és Mastercard jó. Ahogy írja is. Miután csináltattam Mastercardot semmi gondom nem is volt.

2012. júl. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!