Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a romáknak miért...

Szerintetek a romáknak miért van egy jellegzetes szaguk?

Figyelt kérdés
biztos ti is tapasztaltátok már hogy a romáknak valami furcsa szaga van, mi lehet ez és miért van ilyen szaguk

2012. júl. 4. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem fürödnek....
2012. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azon felül, amugy is van valamilyen szaguk.
2012. júl. 4. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
nem fürdenek plusz ruhát sem mosnak. Ennyi.
2012. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem csak ennyi , szerintem a génjeikben van valami kód, talán be van kódolva a dns ükbe hogy árasszanak egy jellegzetes szagot. az ember ösztönösen büdösnek érzi a szart mert fertőzéseket okozhat, ugyanezen ösztön miatt az ember alapbol büdösnek találja szerintem a romákat ha fürdenek ha nem. de várom a további elméleteket a szaguk mivoltát illetően
2012. júl. 4. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:
átveszik egymás szagát
2012. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valahogy olyan fingszaguk van én azt vettem észre. Olyan mintha sose mosnának segget. Csokisan szép az élet úgy gondolják, nameg szarcsimbókosan.
2012. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szabó Joe válasza:
Minden élőlénynek van egyedi szaga,az emberek sem egyformák,minden embertipusnak meg van a jellegzetes szaga.Egyébként a európai (fehér)embernek is van szaga de mivel mindig körbevesz minket hozzászoktunk olyanyira,hogy észre sem vesszük.Tisztelet a kivételnek de sokan közülük nem szeretik a vizet ez igaz.
2012. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!