Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet, hogy buta kérdés, de...

Lehet, hogy buta kérdés, de aki tudja az mondja már el, hogy a Dragon Ball GT utolsó előtti részében Goku miért megy el ShenLong-gal és miért "egyesülnek"?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert ugye túl sokat használták a kristálygömböket, és ezért lettek "gonoszak". Azért ment el, hogy újra legyenek jó kristálygömbök a Földön. Olyan fizetség féle.

Nem biztos, mert régebben láttam, de szerintem ezért.

2012. júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hmm..ez elég érdekes, de köszi a választ:)
2012. júl. 4. 18:00
 3/10 anonim válasza:
azt énsem tudom hogy miért de engem nagyon aggaszt és én se tudtam felfogni, és goku else búcsúzik a családtol??!! és sose megy vissza..??! :'( ezt énse vágtam, de mikor vége lett a gt nek fájt a szivem :'((( de imádkozok hogy legyen fojtatása :'DD...ujra nézem a gt-t d már 6X-ra és most fogom elkezdeni 7X-re de blehet hogy azt az uccsó 2 részt kihagyom meret fájt a szivem nagyon :'( hogy Goku elment...és az egyik gt speciál elején (vagyis abbol csak 1 van) monták hogy mindenki meghalt :( akkor besítam....de remélem lesz fojtatás......és egy jó hír :D állytólag lesz a kai az animaxon egyszer :) olvastam
2012. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Láttam azt a részt, ami jóval utána játszódik, és Songoku dédunokája szerepel benne. Hát tényleg más érzés volt, de azért nem volt rossz.

Én is remélem, hogy majd valamikor leadják Animaxon a Kai-t.

Egyébként nekem a GT nem igazán tetszett, a Z az örök favorit.

2012. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

jaja én is így vagyok vele, hogy a Z a legjobb! Szerintem már ez az SSJ4 is túlzás.

Jut eszembe..valaki meg tudja nekem mondani, hogy mi is pontosan ez a Dragon Ball AF?? mert állítólag a GT folytatása, de hallottam olyat is, hogy ez kamu és nem létezik. Valaki hozzám tudná vágni egy pontos infót? Köszi!

2012. júl. 10. 10:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Az AF egy rajongók által kreált folytatás. A GT után játszódik. Ha jól tudom, képregények is készültek belőle, de nem valami színvonalasak.

SSJ 5. szint is van már benne:

[link]

2012. júl. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ez az 5. szint: [link]
2012. júl. 10. 10:33
 8/10 A kérdező kommentje:
Most kezdtem el neten nézni a Kai-t, de valamiért nem az új rajzzal mutatja, mint pl youtube-on..ezt most nem értem.
2012. aug. 6. 10:56
 9/10 Gokusssj5 válasza:
Az AF egyféle Folytatás Fan manga Remélem lesz anime belőle és abba nem csak ssj5 lesz hanem Még ssj8 is.. és Azért ment el a Gt végén a sárkányal Mert Goku-t mikor az a izé Fősárkány nem is tudom valami szarral eltalálta és Akkor Goku meghalt De Mivel ő addig nem halhatott meg ezért halott volt mikor legyőzte a genki damával mikor lőtte miközbe csinálta goku a genki damát azért nem fájt gokunak mert már halott volt.. és azért ment el a sárkányal.. és a Kristálygömbök azért olvattak bele mert ő lett ShenLong értitek?
2013. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na ezt nem is gondoltam volna! Te erre hogyan jöttél rá?
2013. jún. 29. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!