Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma este bulizni megyek....

Ma este bulizni megyek. Milyen ellenszer van másnaposságra?

Figyelt kérdés
Azon kivűl, hogy ne igyak.Nagyon rég nem voltam egy kicsit elakarom magam engedni.Viszont nem szeretném, hogy a szombatom úgy teljen, hogy fejfájással küszködök.
2009. júl. 10. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt elmész egyél sok zsíros kaját, minél többet. Tele gyomornál van, ami felszívja a piát, a zsíros kaja a legjobb, mert lerakódik a gyomrodban és nem tud gyorsan felszívódni. Ha már megérkeztél akkor lassan igyál ill. nem árt néha beiktatni a so pia közé egy-két pohár nem alkoholos italt is becsmepészni, pl. egy ásványvíz vagy őszilé vagy hasonló.
2009. júl. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne felejts el kajálni a buli közben 1-2 szendvics.. ,és lefekvés előtt 1 nagy pohár víz is jótékony a másnaposságra.
2009. júl. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kösz :)
2009. júl. 10. 08:34
 4/10 anonim ***** válasza:

Sok-sok kaja előtte,

rengeteg víz utána

és minőségi, nem össze-pancsolt piák!...


Jégertől és becherovkától (pl. becher-gyömbér) még nem voltam másnapos... pedig én nagyon nem bírom (másnaposságilag :D) a piát, egy-két vodka-narancstól másnap már szenvedek, hiába be se csípek :)


Alapvetően másnap is víz, víz és víz.

Szőlőcukor (lehet este is, felszívja a piát... )

Sokan esküsznek rá, hogy lefekvés előtt algopyrin szintén sok vízzel... no komment, nem tudom :)


[link]

2009. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Buli közben is egyél, és igyál vizet, vagy bármi más nem alkoholos folyadékot, mert az alkohol a vizet kivonja a szervezetből, segít józanabbnak is maradni.

Ha másnap rosszul vagy, pl. a gyomroddal baj van, a tej az jó rá. :)

2009. júl. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha minden kötél szakad és másnapos leszel akkor tégy így: http://www.youtube.com/watch?v=yh39ZDvUzzw (angol tudás szükséges)

Jó bulizást :D

2009. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyé sokat elöte és igyál a söre 1 pici tejet.
2009. júl. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ne igyál alkoholt... legjobb
2009. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
ne ígyál, inkább szívjál. tuti nem leszel másnapos.
2009. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igyál csak egyfajta piát.És egyél előtte!Másnap pedig citromot kell enni.A másnaposság nem más mint tömény c-vitamin hiány.
2009. júl. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!