Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok nekem segíten?

Dóri15 kérdése:

Tudtok nekem segíten?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki 5 évvel idősebb nálam. 3 éve szerelmes vagyok belé. ő tudja de nem érdekli. én ilyen ronda lennék? vagy kövér?: o ezért nem kellek neki?

kép: [link]


2012. júl. 5. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy kövér, kis szomorú szemű leányka. :) Csúnya sem vagy.

Nem értem, miért gondolod, hogy a külsőd miatt nem kellesz neki. Lehet, hogy a belső tulajdonságaitok ellentétesek, vagy vannak jellemhibáid, esetleg akibe szerelmes vagy az egy nagy tapló. De az is lehet, hogy nincs meg az a szikra benne, amitől beléd szeretne, erről meg nem tehet senki.

2012. júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon is szép vagy :)

15/l

2012. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szerintem nincsenek jellemproblémáim :D ha lenének is tudnék róluk. :D néha egyszer kétszer ugy érzem hogy szép vagyok de mondjuk ránézek egy valóban szép lányra és nagyon nem érzem magam szépnek. mert mért is szeretne belém ha vannak nála sokkal szebbek.. :)
2012. júl. 5. 12:08
 4/4 A kérdező kommentje:

*nálam.

elnézést. :)

2012. júl. 5. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!