Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HELP?! Honnan szerezek 20000ft...

HELP?! Honnan szerezek 20000ft-ot? (többi lent)

Figyelt kérdés

Telefonra gyűjtök, Januárba megvolt a 10.000ft de el kellett költeni (szülinap, névnap volt) és most sikeresen össze szettem 5000ft, már adtam fel aprod.hu-ra dolgokat (játékokat, bibliát, kazettákat stb...) de senki se vesz semmit se...:/ Pedig már 5éve szeretnék egy másik telefont egy Sony Ericsson Xperia x10 Mini Pro-t !!!


Légyszíves segítsetek, mit tegyek még fel az aprod-ra?

Ruhákat az jó ötlet ha azt is felrakok? Meg rossz monitor, régi gépet... Ilyeneket szerintetek vennének?



Köszi előre is a válaszokat!



2012. júl. 5. 14:01
 1/8 anonim válasza:
78%
Probälj meg valamilyen munkät, szolgältatäst ertekesiteni: automosäs, takaritäs, gyerekfelügyelet, forditäs, ha idegen nyelvet tudsz stb. Ezek szerintem jobban keresettek.
2012. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hmm.. mindig is vágytam egy rossz monitorra:D
2012. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.válaszoló.:

Gyerekfelügyelet? Amikor még én is gyerek vagyok! xD


2.válaszoló.:

XD köszi


Köszi a válaszokat!

2012. júl. 5. 14:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Dolgozzá'! Szórólaposztogatás meg ilyenek. Rossz monitort... nem is tudom, van aki vesz, szétszedni meg ilyesmi, de ők kevesebben vannak.


*"szedtem", nem pedig "szettem".

A szüleid nem haragszanak, ha eladod a családi Bibliát? Tedd fel a jelenlegi telefonodat is, az már úgysem kell neked, nem?

2012. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

13évesen sehova se vesznek fel, még szórólaposnak se! Szerinted én nem mennék?! o.O'

Nem családi Biblia! Nem az én tulajdonom hanem az ismerősömé csak megkért rá h tegyem fel neki!

Köszi a válaszokat!

2012. júl. 5. 17:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért ne kellene a telefonom? -.-"
2012. júl. 5. 17:31
 7/8 XellosFull válasza:
Gondolom azért add el a telefont, hogy pótolj az új telefonhoz pénzt. A régi gép attól függ, hogy milyen de rossz monitort nem igen jó ötlet felrakni.
2012. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. júl. 6. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!