Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha már nem...

Mit csináljak, ha már nem bírom ezt a meleget? Ti hogyan bírjátok?

Figyelt kérdés

32 fok van a lakásban. A nap nem süt be. Ha becsukom az ablakot, akkor levegőt sem kapok, és hidegebb sem lesz.

Már napok óta csak tengődöm, nem tudok érdemi munkát végezni. (Itthon dolgozom.)


2012. júl. 6. 12:16
 1/2 anonim válasza:
én jéghideg limonádét szoktam kortyolgatni,egy nap vagy 3x hideg vízzel zuhanyzom,bikiniben vagyok, ventilátort nyomatom ezerrel...én jól el vagyok:)
2012. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem lesz hidegebb, ha bezárod a meleget. A hideget kell(ett volna) bezárni, persze pár nap alatt akkor is felmelegszik a lakás. Hajnalban kell kelni, 5-7-ig jól átszellőztetni a lakást, és úgy bezárni ajtót-ablakot. Ne vegyél fel ruhát, zuhanyozz óránként (csak vigyázz, mert a pára növeli a hőérzetet), egyél hideg kaját, ígyál hideg italokat és reménykedj, hogy hamarosan jön a lehülés. Sajnos már megoldás nem nagyon van, csak a légkondi beszereltetése (hosszú távon). Egy ventillátor is hasznos lehet, de az nem olyan hatásos.
2012. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!