Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unatkozok. Nem akar valaki...

Unatkozok. Nem akar valaki valami baromságot írni?

Figyelt kérdés
De tényleg.
2012. júl. 6. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

tessék:

Nem tudom miért, de egy nap arra ébredtem kilukadt a herém :S Elfolyt az összes ondóm, fehér túrós lett a zacskóm.

NEm tudtam mit tegyek, vajon mi történhetett, piciny herém kivájta valami éji rettenet.

Sírtam zokogtam, önkielgíteni akkor se tudtam. Húzogattam fitymámat, de csak nem adott tejet a kis állat.

Depresszióba süllyedtem, ondó nincsen semmi sincsen, életemnek véget vetni gyakran próbáltam, ondóvezetékem kivájtam (arra kötötni fel magam hibátlan).


Ondóvezetékről azonban kiderült, nem elég masszív így kirepült, nyakonvágta anyámat s én csak annyit mondtam bocsánat.

Bezárkóztam szobába elvágtam az aortámat, de vérem sűrű volt a sok méztől, így nem folyt ki ebből a penészből.


Akkor jött az ötlet, intelligenciám mellett eltörpülhet az élet, nem adok herét egy eféle éjféli lénynek.

Felkutatom megdugom, herémet addig is celluxal befoltozom.


Eljött hát a vadászat, este volt s így nem anyázhat (senki). Elindultam becserkészni, a padlásról hallottam mormogását mert ott tenyészik.

Felfutottam a tetőre, megbotlottam egy kis lénybe, visszanéztem rámvicsorgott, másik herémtől is megváltott.

Mondtam neki krva anyád, gyere vissza vagy nem lesz patád, de későn láttam neki amúgy se nincs, így ettől megrémülni

értelme nincs. Összetapostam a fészkét, letéptem a gerincét, csak akkor láttam meg későn, gyermeke alszik rémes

hereszövet tetején édesen. Levittem a padlásról felneveltem, apám heréjét vele lecsíptettem, azt raktam enyém helyére

azóta neki nem fut kenyérre, mert hímprosti volt pesten egésze.

2012. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
"Mondtam neki krva anyád, gyere vissza vagy nem lesz patád" - Nee.xDDD Köszönöm. Zöldkéz.
2012. júl. 6. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. júl. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez értékelhetetlen, bocsi.
2012. júl. 7. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!