Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy srác járni akar velem...

Van egy srác járni akar velem és tudom hogy jó ember nagyon csak roma és 28 éves én 19 vagyok én is roma vagyok de fehér börü és normális tanult tisztességes vagyok nem akarom hogy ö miatta lenézzenek mit tegyek? Kedvelem nagyon

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Manapság túl sokat foglalkozunk azzal, hogy mások mit gondolnak. Én azt mondom dönts saját belátásod szerint, és senki másra ne hallgass. Jó, persze érdemes meghallgatni a szülők és a barátok tanácsát. De nem szabad minden esetben őrájuk hagyatkozni, és azt csinálni amit ők tanácsolnak.


Arról, hogy mit gondolnak a rokonok, vagy csak az utcában az ottani emberek kit érdekel :D?

Ez a te életed.

Ezt a döntést az interneten pedig egy olyan ember, akiről még azt se tudod hány éves, fiú-e vagy lány, nem hozhatja meg helyetted. Bárki bármit is írjon ide, szerintem ne hallgass rájuk :) Minden ember más, azért mert valaki másképp döntene, nem kell amiatt neked is úgy döntened


Nekem is van egy véleményem, de azt nem írom le, mert nem akarlak befolyásolni a legcsekélyebb mértékben sem :)

2012. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy jó ember?

Van olyan kulturális szinten, mint te?

Mennyire tartja illetve tartod a roma hagyományokat?

Ha ezekben egyformák vagytok, akkor rendben, de ha nem, akkor inkább ne.

2012. júl. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tom Benko ***** válasza:
A te életed, a te döntésed. Meg lehet kérdezni mások véleményét, de a döntést necked kell meghoznod.
2012. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28-19 ejha.
2021. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!