Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb film a világon?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kategória nincs. Nekem ami a legjobb, másnak meg vacak. Szóval a kérdés rossz.

Azért válaszolok: Donnie Darko

2012. júl. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Ponyvaregény
2012. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Dogma a best (na meg az összes jay és némabob)
2012. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
13%
Gyuruk Ura trilogia .. egyertelmu .
2012. júl. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

szia


sokfajta van ami nekem jó

sok ami másnak


ha azt kérdezed nekünk mik tetszenek vagy tetszettek akkor az én válaszom top 5 :


Életrevalók

Battleship

Battle LA

Cloverfield

District 9


én ezeket szeretem más meg a Gyűrűk urát meg ponyvaregényt...nem lehet általánosítani...


Neked mi a legjobb film?

2012. júl. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

A LEGJOBB film az azt jelenti, hogy jók a színészek, a rendező, nem csak hogy jó a történet vagy helyes a főszereplő. Szóval a kérdés nem azt jelenti, hogy mi tetszik nektek a legjobban, hanem szerintetek mi van nagyon jól megcsinálva, jó színészek, jó rendező, jó történet, stb.

A LEGJOBB filmek egyike biztosan a Titanic. Jók a színészek, a rendező, a történet, a zene, minden.

Jó még a Mamma Mia!, a Kedves John!, stb. A Kedves John! nagyon szép történet.

Viszont az én kedvenc filmem, ha a kérdező így értette a kérdést, A lány és a farkas.

2012. júl. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne fárasszatok már könyörgöm! A legjobb filmek egyike a Titanic? Az a buta, nyálas, ízléstelen, fos? Megmondjam nektek hogy szerintem mi mondjuk a 10 legjobb film? Összedobok egy toplistát gyorsan! Lehet ha átgondolnám kicsit más lenne, de csak nagyjából, hogy lássátok, hogy szerintem mi a jó! Egyébként a legjobb (ami a kérdés volt) az nem változna) Itt van:


10. A hullám (2008)

9. A keresztapa (1972)

8. Rekviem egy álomért (2000)

7. Az elefántember (1980)

6. Gran Torino (2008)

5. Mechanikus narancs (1971)

4. A profi (1981)

3. Ponyvaregény (1994)

2. Taxisofőr (1976)

1. Száll a kakukk fészkére (1975)

2013. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hokisakos válasza:
Elöttem lévőnek teljesen igaza van. Amiket le irtál filmek nagyon nagy hatásal lehetnek egy emberre mint pl rám az egy reqvinem egy álomért imádom de meg nem nézném többet aki látta érti..
2016. aug. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!