Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » OTP SZÉP kártyával tényleg...

OTP SZÉP kártyával tényleg csak az vásárolhat akinek a nevére szól?

Figyelt kérdés
Pl anyám odaadja nekem. Ugye az ő neve van rajta. Én használhatom cagy csak ő?!

2012. júl. 9. 21:12
 1/1 anonim válasza:

Mennyire „névre szóló” egy SZÉP Kártya? Ha elutazom öt barátommal vagy a családommal, fizethetem az egész költséget? Odaadhatom-e például a gyermekemnek a saját OTP SZÉP kártyámat? Milyen akadályokba ütközhetünk?


Azt, hogy a kártyát használó kivel tölti az üdülését, nem határozza meg a rendelet, így az egész család üdülése fizethető a kártyabirtokos kártyájával, ha a kártyabirtokos is jelen van. A kártya névre szóló, így csak a kártyabirtokos fizethet vele. Közeli hozzátartozóknak társkártyát kell igényelni, ők csak társkártyával használhatják a kártyabirtokos utalványegyenlegét. Az elfogadóhelyek kérhetik, hogy a kártyabirtokos azonosítsa magát fényképes igazolvánnyal, és ha az adatok nem egyeznek, visszautasíthatják a kártya elfogadását.


én ezt találtam az oldalonn ezek szerint nem lehet. Viszont kevés olyan hely van, ahol valóban igazoltatnak, elvégre nekik csak az a lényeg, hogy rendezd azt amivel tartozol.

Szerintem bepróbálkozhatsz vele, de azért legyen nálad készpénz is. :)

2014. júl. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!