Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom ezt beállítani...

Hogyan tudom ezt beállítani facebookon?

Figyelt kérdés
Azt szeretném, hogy senki se lássa, hogy én milyen bejegyzéseket és képeket lájkolok. Pl én kedvelek egy oldalt, és az kitesz egy képet. Ha én lájkolom azt a képet, akkor minden ismerősöm látja, hogy én azt lájkoltam. Hogy lehetne ezt beállítani, hogy ne lássa senki?
2012. júl. 9. 22:08
 1/2 anonim válasza:
Ha timleline-od van,és valószínűleg az van, az adatlapodon ott van a jobb oldalt a borítód alatt hogy activity log vagy ha magyarra van állítva, tevékenységnapló.Erre rámész és ott van minden amit lájkoltál/néztél/stb. Jobb oldalt mellettük beállíthatod,a kis körre kattintással hogy kiemeled, engedélyezed vagy eltünteted az idővonalról, vagy törölheted is.
2012. júl. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még nincs timeline-om, de köszönöm :)
2012. júl. 11. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!