Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy mobil internet szolgáltató...

Egy mobil internet szolgáltatónál lévő még hűséges díjcsomag és a 3 havi elmaradt számlák miatti kötbért hogyan lehetne megúszni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 hónapja vettem kedvezményesen egy telót és vállaltam rá 24 havi díjcsomag hűséget. De közben anyagilag változások álltak be és egyik hónap követte a másikat és azon vettem észre magam, hogy már 3 be nem fizetett csekk figyel a polcról. A szolgáltatónak se kellett több már érkezett is az ajánlott levelük miszerint az elmaradt 3 hó 25 ezrét fizessem be adott hó 09-ig. És fejeljem már meg potom 85 ezerrel ha már amúgy is befizetek. Mert ha eddig nem igen volt havi 8-9 ezrem, akkor majd most biztosan lesz 110, amit tegnapra kellett volna befizetnem. A kérdésem arra vonatkozna, hogy van e lehetőségem esetleg a kötbért megúszni? Mikre lehet hatékonyan hivatkozni, hogy megessen a helyzetemen a szívük (már ha van nekik ilyenjük)?



2012. júl. 10. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
nem lehet sehogy megúszni a kötbért..esetleg részletfizetést kérhetsz de elengedni nem fogják..
2012. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez után kutatva a fórumokat valahol olvastam, hogy valakinél méltányosságból elengedték a kötbért, vagy legalább is kevesebbel megúszta. Valami ilyesmiben reménykedek én is!
2012. júl. 11. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!