Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elhagytam a lakás kulcsom,...

Elhagytam a lakás kulcsom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este elhagytam az egész kulccsomómat. Szerencsére voltak itthon haza tudtam jönni. Már másoltattam kulcsot is. A kérdésem annyi lenne, hogy rajta volt a póstaláda kulcs is amiböl csak egy van. Panel házban lakom. Ilyenkor mit lehet csinálni? Nem tudom kivenni a számlákat semmit. Remélem nem kell új póstaláda. Köszi a válaszokat!

2012. júl. 11. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem megérné venni egy új postaládát vagy azon is zárat cseréltetni. Bár nem tudom, hogy azon lehet-e. Meg az ajtókon is nyilván a zárcsere. Egyszer tőlem ellopták a suliba. Az volt a szerencse, hogy pénteken és olyankor anya szabadnapos szóval azonnal telefonáltam neki ő meg a zárasnak. Jobb óvatosnak lenni ezzel.
2012. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kell zárakat cserélni, mert egy aknába esett be, szóval azt onnan ki nem veszi senki, meg cím sincs a kulcson.
2012. júl. 11. 11:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ok ha aknába esett be, de azért vigyázni kell csak azért írtam. Amúgy ha panelba laktok akkor a postaláda kulcsot kaptátok nem? mármint vagy az előző lakótól vagy a közös képviselőtől. Kérdezd meg őt hátha van neki egy.
2012. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!