Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy keressek pénzt 13 évesen?

Hogy keressek pénzt 13 évesen?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már egy új mobilt, legalább kéne 30.000 Ft. Am a samsung galaxy ace az szerelem volt első látásra, de annyi mánim soha nem lesz (legalábbis 16 éves koromig gondolom nem). Lécci segítsetek! Eddig am már 5000 Ft-om van!!! :D

2012. júl. 11. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
add el pár cuccodat a vaterán :)
2012. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát nem sok lehetőséged van rá... Diákmunkát nem vállalhatsz a korod miatt más meg nem nagyon van. Gyűjtögess. Ha valamikor kapsz egy kis pénzt, pl. húsvét, szülinap, azt rakd el és akkor szép lassan összegyűlik, de szerintem nem fontos pont annyit összegyűjtened, ha mondjuk már meg van a nagy része, akkor ha szépen megkéred a szüleidet, hogy mondjuk karácsonyra pótolják ki neked a hiányzó részt, lehet hogy megkapod :)
2012. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek az jó lenne, ha eladnám a régi újságaimat? Alsó tagozatba még volt előfizunk vmi Kids nevű újságra. Abból most van egy nagy tornyom. Valaki megvenné őket? Vagy egyáltalán egy darab elfogyna? Nem hangzik olyan jól a régi újság eladás, de ki tudja.
2012. júl. 11. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg, de lehet, hogy valaki meg gyűjti. :)

Viszont azt tudnod kell, hogy a Vaterán, ha eladsz akkor a haszon egy töredékét nekik kell fizetni. De olvasd el náluk: vatera.hu

2012. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ó, köszi, hogy szóltál, én nem hiszem, hogy megnéztem volna ezt. Egyébként összeszedek valami cuccokat, amik többet is érnek egy pár újságnál. Hátha azzal lenne egy kis sikerem. :)
2012. júl. 11. 21:09
 6/6 TomMunk válasza:

Én még olyasmit ajánlok, hogy pl.: Időseknél egy kis munkát vállalsz: letörlöd a port, télen (falun mondjuk) fát vágsz, behordod. Begyújtasz, satöbbi.

Nem kell hozzá semmi végzettség, és nyugodtan végezheted, mert legális.


ACE egész jó választás, de szerintem ne feltétlen telóra költs (bringa, mondjuk BMX, vagy deszka nekem jobban bejött... a telómra rá se nézek kb 1 hónapja, csak a zenét hallgatom rajta, arra meg egy bővíthető mobil elég)

2012. júl. 13. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!