Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itt mit kell csinálni Minecraf...

Itt mit kell csinálni Minecraftban?

Figyelt kérdés
Készítettem egy szervert Minecrafton, (bukkitos szerver, amihez ugye Hamachi is kell), és minden szuperen működik, látom, hogy van ilyen szerver, tehát elérhető. De mikor rá akarok csatlakozni, azt írja, hogy "Failed to verify username". Ez miért van? Hogy lehetne megoldani?

2012. júl. 12. 11:44
1 2
 1/11 Kolozsi Norbert válasza:
Nem jo a neved valtoztasd meg es akkor fol tuddsz meni vagy csinalj egy uj szervert :)
2012. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már kettő ilyen Hamachis-Bukkitos szerverem is van, mindkettőnél ugyanez a probléma. Az mit jelent, hogy változtassam meg a nevem?
2012. júl. 12. 11:48
 3/11 A kérdező kommentje:

Most találtam valami leírást, ami szerint ezt kell tenni:


"If u can't join your own server do this:

1: Open server.properties-file

2: change ''online-mode'' to false

3: save the properties-file and close it

4: start the server!

Worked Perfectly For Me! :D"


De mivel tudom megnyitni a server.properties fájlt? :S

2012. júl. 12. 11:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Először is.. Bukkit szerverhez nem kell Hamachi, Direct IP-n is lehet csatlakozni gond nélkül. A server.properties-t WordPad-dal kell megnyitni (jobbgomb, Tulajdonságok, társítás), ott átírod az Online mode melletti számot nullára, elmented és kész.
2012. júl. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, igen, false-t kell írni a true helyett. :D
2012. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Megpróbálom.
2012. júl. 12. 14:47
 7/11 A kérdező kommentje:

Sikerült, köszönöm! :)

Már csak egy kérdésem van:

Milyen pluginokkal csinálják azt a legtöbb szerveren, hogy pl. egymás telkéhez nem lehet hozzányúlni, illetve a PVP csak a vadonban működik, satöbbi.

2012. júl. 12. 16:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezeket sajnos nem tudom, mi nem használunk semmilyen plugint ha egymással játszunk.
2012. júl. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sikerült találnom egy plugin packot, amiben benne vannak a fontosabb pluginok. Elvileg csak be kell másolni a szerver mappájába, egészen pontosan a "plugins" mappába. Kicsomagoltam a zip fájlt, és mindent, ami benne volt átraktam az említett mappába. A szerveremen a /op [nevem] paranccsal admin lettem, de akárhányszor használni akarom ezeket a pluginokat, nem tudom, hogy kell :) Lehet, hogy csak én vagyok síkhülye, de például /spawn -t beállítani hol kell? Mármint, ha a játékosok meghalnak, ide kerüljenek vissza.
2012. júl. 12. 17:21
 10/11 Wolfenstein2000 ***** válasza:

/setspawn

amúgy az a plugin amit utoljára kértél a Towny plugin.

NEM! Nm írom le hogyan kell használni.

2012. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!