Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A legjobb...

Mit csináljak? A legjobb barátnőm (Ancsának hívják) rám írt facebookon hogy menjek át majd valamikor én meg írtam neki hogy jövő hét szombathoz mit szól erre Ő írta hogy hát . én meg írtam neki hogy nem jó?

Figyelt kérdés
és akkor írta hogy mi dolgom van a héten . Erre írtam neki hogy szombaton kimegyek az egyik barátnőmmel (Szandival) a strandra, szerdán megint megyek mamával az orvoshoz, csütörtökön megyünk apával BP-re, pénteken nem tudom mi lesz, szombaton mennék hozzá, és vasárnap meg a barátnőm jönne ide hozzánk sátorozni (Kleonak hívják), vasárnap megyek a másik barátnőm (Klaunak) szülinapjára, hétfőn megyek mamával orvoshoz, kedden megyek a másik barátnőm (Fanninak) szülinapjára,erre Ancsa írta hogy vegyem úgy hogy nem írt rám meg ilyesmi én meg írtam hogy haragszik erre Ő írta hogy nem de úgy veszi észre másnál jobban érzem magam . O_O

#féltékenység #barát probléma
2012. júl. 12. 19:39
 1/7 A kérdező kommentje:

jajj bocsi , így írtam :


és akkor írta hogy mi dolgom van a héten . Erre írtam neki hogy szombaton kimegyek az egyik barátnőmmel (Szandival),vasárnap megyek a másik barátnőm (Klaunak) szülinapjára, hétfőn megyek mamával orvoshoz, kedden megyek a másik barátnőm (Fanninak) szülinapjára,szerdán megint megyek mamával az orvoshoz, csütörtökön megyünk apával BP-re, pénteken nem tudom mi lesz, szombaton mennék hozzá, és vasárnap meg a barátnőm jönne ide hozzánk sátorozni (Kleonak hívják),erre Ancsa írta hogy vegyem úgy hogy nem írt rám meg ilyesmi én meg írtam hogy haragszik erre Ő írta hogy nem de úgy veszi észre másnál jobban érzem magam . O_O

2012. júl. 12. 19:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hagy élni. Menekülj!
2012. júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt így elolvasva tényleg elég sűrítettnek hangzik a program..gondolom azt hitte, te nem is akarsz rá szakítani csak egyetlen napot az egész hetedből ..erre ő elszomorodottˇˇ..nem is...megsértődött <_<...

Elég lett volna annyit mondani, hogy szombaton ráérsz, amúgy meg programod van...

Féltékeny lett:S

2012. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És írtam neki hogy nem érzem magam jobban másnál meg minden , erre Ő írta hogy akkor miért beszélek velük . És írtam hogy azért mert Ők is a barátaim ...

Szóval akkor féltékeny ? :SS

2012. júl. 13. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Az..nem is kicsit..ez(nem akarom megsérteni) de nem egy legjobb bnőhöz illő viselkedés..ki akar sajátítani:/..én legjobb bnőm is minden embert ismer szinte..komolyan leszállunk a buszról és mindnekinek" Ó szia..mizu veled?"..meg " Ő a Sanyi, ő a Feri, az a Kitti.." stb..énmeg nézek h honnan ez nagy ismerettség..De nem féltékenykedek, elfogadom h ő ilyen társasági lény és nem csodálom, h ennyien szeretik mert jófej:D ennyi:D Nem kéne túlragoznia neki azt a dolgot:S (1lőző 16/L)
2012. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rossz ezt hallani . :'//

Mert tényleg Ő a legfontosabb nekem meg minden . (család után) :( És nem tudom mit csináljak . :/

2012. júl. 13. 14:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Minek írtad le mindenki nevét? :D lol...
2012. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!