Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meglehet tanúlni rajzolni? Ha...

IkszDe' . <3 kérdése:

Meglehet tanúlni rajzolni? Ha igen akkor légyszives oldalt is adjatok hozzá mert én nemtaláltam. Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés

2012. júl. 13. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez így kb. olyan, mintha online szeretnél megtanulni biciklizni. Be kell fizetned tanfolyamra, azzal szép eredményeket lehet elérni.
2012. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sürgősen oldal kell valamilyen,hogy pl.levan rajzolva hogykell arcot rajzolni és minden mást 1oldalon vagy többen,de én leginkább tályképeket:fákat,füvespusztát szeretnék rajzolni...Köszönöm válaszotokat előre is!!!
2012. júl. 13. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a régi sulimban 1-ben kezdtem le tanulni..érdekelt is nagyon és sokat rajzoltam..volt, hogy délelőtt tanórákon és még délután is szakkörökön csak ezzel foglalkoztam..De ezzel is még csak az Országos rajzversenyig jutottam el...


Sok időt kell vele töltened, ha komolyan meg akarsz tanulni..


Mindenképpen ajánlanám tanár felügyeletét mert IRTÓ sokat tud segíteni:D Hidd el:)


De ha már így neten szeretnél tanulni akkor ezt ajánlom: http://www.youtube.com/watch?v=lJ25OngOLts

Iratkozz fel a csatornájára és sorban találhatsz NAGYON hasznos vidiket:D


De mindenképpen ajánlanám a tanárt..jobb úgy berögzíteni a rajz tudományt, hogy helyesen teszed azt..

Sokat segít és különböző gyakorlatok vannak amikkel jobb kezdeni...Persze attól is függ éppen miben "utazol"..portré,tájképek,fantasy vagy manufaktúra..


Velem anno rengeted csendéletet rajzoltattak..megmozgatja az agyat is:D

Országos versenyen is 3 óra alatt kellett egy hozott(saját) képet lefesteni meg még 3 óra alatt egy csendéletet káposztával,szőlővel stb-vel..és rengeteget fejlődtem az nap is:D


(net nem helyettesíti a tanárt:))

(Ha gondolod rámírhatsz ha bármi kérdésed van rajzzal kapcsolatban vagy egyéb..:))

És motiválónak: [link] bárki képes eljutni erre a szintre ma már a Jobb ayféltekés rajzprogram segítségével és sok-sok gyakorlással:)


Elnézést a regényért:D

16/L

2012. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tályképet, te szentséges atyaúristen... Előbb írni tanulj meg, hidd el, azzal sokkal többre viszed az életben, mint a rajzolással.
2012. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszike azt a videót megnéztem jókis videó igaz nemanyira tanított meg rajzolni egy szem engemet de kcisit ráéreztem...THX és még ha van olyan oldaltkérnék hogy levan rajzolva,hogy az arcot hogykell pl. lerajzolni ugy,hogy 1.kép külselye utána 2.kép szeme utána 3.kép szája meg értitek ilyeneket kérnék odlalakat THX előre iss....Köszike
2012. júl. 14. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!