Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Súlyos testi sértést követtek...

Súlyos testi sértést követtek el ellenem, én prtóbáltam védekezni, de sajnos emiatt úgy akarják beállítani, hogy jogos önvédelem volt. neki van ügyvédje, nekem nincs. Mi van ha elbukom a pert?

Figyelt kérdés

Engem megbüntethetnek, ha az elkövetőt felmentik?

Mert ő természetesen az ellenkezőjét állítja amit én.



2012. júl. 14. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Itt az a helyzet hogy ha elindul egy per akkor valakire ráterhelik az ügyvéd költséget is meg a büntetést is.

Írd le nekem hogy mi történt és meglátjuk mit lehet kihozni a dologból.

Hol történt?Mi történt?ki ütött elösször?Fegyver került valakinek a kezébe?Ő indíttotta az eljárást?Látlelet?

2012. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ő ütött állba, ököllel arcon( nő vagyok) felrepedt a szm, majdnem repült a fogam is. Akkor marha pipa lettem és leköptem, hogy egy ilyen szemét miatt oda a gyönyörű fogam.Erre ő bedühödött ütött én próbáltam visszaütni, de nem találtam el, tele voltam adrenalinnal. Majd egy lábsöprő mozdulattal kirugta a lábam.A karomra estem. Eltört. A férjem kirohant utána amikor meglátta, de elszaladt , férjem kezében egy vascső volt, de nem érte utol, az őrök érték utol egy plázában volt. Látleletet vettek, töérs megállapítva.

Ennyi a történet. Pasi állítja én támadtam meg.

2012. júl. 14. 21:16
 3/12 A kérdező kommentje:
Eljárás hivatalból indult, de az én kezdeményezésemre.Balhéztam, hogy lehet, hogy súlyos testi sértésnél nem nyomoz a rendőrség.
2012. júl. 14. 21:18
 4/12 anonim ***** válasza:

Na figyu ,járj utána mert a plázákban vannak kamerák,szóval eleve szerezhetsz egy bizonyítékot,a másik az hogy ha a másik kezdte akkor ha más nem lessz rá tesznek mindenkire hazugságvizsgálót.

Vagy megpróbálkozhatnál valami boltossal aki látta az esetet hogy ki kezdte mert valaki csak látta.

Bakker a te kezed van eltörve nehogy már Téged büntessenek!

Én a férjed helyében a másik embert tutira karóba húztam volna!!!

Na ami a lényeg tarts ki az igazad mellett és próbálj tanukat meg bizonyítékot szerezni.

Te tetted a feljelentést nem olyan biztos hogy bukod.

Én utólag megkeresném az embert aztán hátulról zsákot a fejére aztán ami belefér,de ezt akkor nagyon ügyesen.

Adok egy linket ilyen oldalakon beszélj egy szakemberrel csak hogy mire is készülj .

[link]

Majd minden jót!

2012. júl. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Még valami ,mivel hogy Te nő vagy és a gyengébbik nem így jobb esélyeid vannak szerintem.

Ki az a szemét aki meg mer ütni egy nőt?Ilyeneket jó agyon...nám...

2012. júl. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez egy kicsit bonyibb ügy, mert kamera volt, de benne voltak a westend biztonsági őrei, a vezetőjük az eset után amíg nem derült ki a törésem, megzsarolt egy irodában, hogy ne merjek feljelentést tenni ill, hogy jobb ha maga nem tesz feljelentéstidézem" van egy kamerrafelvételem, ahol a maga férje vascsővel üti le az embert és szerencse, hogy el tudott hajolni a fejével, mert ha nem hajol el, a maga férje börtönben lenne. " Ilyen esemény nem történt, provokálni próbált az irodában is.Persze tanum nincs. Persze amikor írásban felelősségre vontam, letagadta az eégszet.Nem a pasira haragszom, hanem aki-akik felbérelték én ugyanis egy tulajdonos vagyok és üzleti érdekből követték el.Felmentem másnap össsze vissza verve az irodába a westendben és hamis vádakat. kezdtek el állítani rólam, amit utólag letagadtak.Az őrök meg végigjárták a többi boltost, hogy ne álljanak velem szóba, mert bolond vagyok, nem tört el a kezem, csak hobbiból begipszeltettem. Az akkori üzemeltetési igazgató mondta, hiábba pattogok be fogják bizonyítani, hogy " jogos " önvédelem volt.Ezy 100 kilós kigyurt roma férfitól.A kiérkező rendőrök fél órát ültettek egy folyosón, mintha én lennék az elkövető. A mentőtiszt a westendben aki ott dolgozott és ellátott" véletlen" kihagyott az ambuláns naplóból. Utólag írta meg, egy hétig kerestem és mindíg letagadták, mikor van bent.A számon lévő sérülésre, felrepedt bőr, mert ököllel ütötte a fejem azt mondták a kiérkező rendőröknek az őrök, hogy kirágtam a szám.Ömlött belőle a vér egyértelműen ütéstől volt.Azóta azt az üzletünkte be is kellett zárni ellehetetlenítés miatt.Perdsze meg vagyok zsarolva, ha ezt a sztorit elmondom valahol, feljelentenek rágalmazásért, de mit csináljak, ha ez az igazság.
2012. júl. 15. 14:51
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja és engem nem megütöttek, mert leszarnám, hanem az arcomat ütötték ököllel és a lábamat rugták ki, úgy, hogy felrepültem a levegőbe, azért mett a pasi profin verekedett és nem tudtam visszaütni, látszott rutinos, de amikor a fogam kezdett el vérezni, akkor ideges lettem és ráköptem a vért. Erre elkezdett a kihallgatáson a rendőrnő froclizni hogy jesszus, maga leköpte ezt az embert. Meg azon kattognak, hogy szerintük nem is ott és úgy tört el a kezem. Undorító az egész, lehet nem a jog a megoldás.
2012. júl. 15. 14:58
 8/12 A kérdező kommentje:
Persze vannak a westendben normális őrök is, de nagy részük ebben az esetben összefogott ellenem és szinte maffiamódszerekkel ellenségesen léptek fel a saját brlőjük ellen. A vezetőjükre meg nem találok szavakat, hogy ilyet képes mondani. Persze én egyedül vagyok és ők meg sokan, gondolták széllel szemben nem tudok hugyálni és igazuk lett, be is zártam a boltom több százezret buktam rajta.
2012. júl. 15. 15:00
 9/12 A kérdező kommentje:
Hazugságvizsgálót inkább én a bizti őrök vezetőjére raknék, mennyire volt köze ehhez az egészhez. Amikor még nem zártam be a régi boltomat, kérdőre vont, " Na mikor zár be a hátsó bolt? " Mondom, de hát én igérem ott nem dolgozom többet, majd eladó. Erre ő " de a bolt még ott van"
2012. júl. 15. 15:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Jó nagy kalamajka,jól összejött minden.Ami a westend biztiőröket illeti azokat is jól elkéne veretni.

Őszinte legyek Én nemtudom mit csinálhatnék a helyedben de egy tuti hogy ha nagyon sok pénzt buknék azt kiverném az illetékesekből.Meg mi az már hogy egy cigány elver téged és még ő neki fognak igazat adni?Ezt a xar országot!!!Próbáljátok menteni a menthetőt,fogadjatok ti is ügyvédet ,ha így nem fog menni a dolog akkor béreljetek ti is verőembereket.

2012. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!