Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fullad a simson s51...

Miért fullad a simson s51 mikor bemelegszik?

Figyelt kérdés
Hidegen megy normálisan de amikor bemelegszik és odahúzom neki akkor fullad. Alacsony fordulaton pedig megy normálisan .És alapjáratot se tudok állítani neki az is csak hidegen van. :S Cserélve lett: megszakító, kondi, főfúvóka. Karbi ki lett takarítva.
2012. júl. 14. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Hy!

Főfúvókába ugyanazt a méretet cserélted?

A kondit rakd vissza az eredetit és az újat csak amolyan útszéli szervizelésnél használd fel.

Sajna a mostani kondik elég gyérek szal ha az eredetivel semmi baj sincs a megszakítóval együtt akkor ne is cseréld.

Ha kicseréltred a kondit és nem is a fúvóka miatt csinálja akkor nézd meg a gyújtótrafót hogy melegszik e.ha igen akkor cserés.

Ha egyik hiba sem az akkor egy olyanra gondolok ami az első gondolatom lenne mármint a tünettel kapcsolatban ilyet akkor szokott csinálni amikor kulás a kipufogó.Ezt ki kell égetni vagy venni másikat vagy ki kell herélni .

Gyertyát milyet használsz bele?

2012. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eredeti méretű fúvókát raktam bele. A kipufogó még szinte új . És te milyen gyertyát ajánlassz bele? Mert már én is gondoltam rá hogy kéne bele egy új mert esetleg attól csinálja.
2012. júl. 15. 00:00
 3/3 anonim ***** válasza:

NGK B8HS

Érdekes mert ugyanezeket lehet tenni mz-be is meg egy kettő robogóba...

Ha nem sajnálod a pénzt költeni a simódra akkor vehetsz bele ngk iridiumos gyertyát is asszem annak a száma ngk 8 b hix de ezt csak most emlékezetből írom.

Vehetsz isolator vagy brisk gyertyát is csak azok egy idő után kinyúvadnak a bosch gyertyákkal együtt.

Én szoktam nézegetni hogy ki mit használ és általában az ngk gyertyái a beváltak hosszabb távon .

2012. júl. 15. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!