Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy Garfield-os játék....

Van egy Garfield-os játék. Egy kastélyba kell mindenféle ajtóhoz kulcsot szerezni. Majdnem eljutok a végéhez, de lent a pincébe van egy ajtó, amit nem tudok kinyitni. Hogy kell? Nem találom a kulcsot hozzá és kicsit idegesít.

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 12:11
 1/6 anonim válasza:
Bemész a konyhába, kinyitod a hütőszekrényt, és ott lesz az orrod elött.
2012. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bocs, rosszul mondtam. Egy muffin lesz a hütőszekrényben. A pincében lévő kölyök az, aki a muffint kérte. Miután odaadod neki ezt mondja: A tűzhelyben kerested? Aztán eltűnik. Mire bemész a medvebőrös szobába a tűz már kialudt. Ennél tovább szerintem egyszerűen nem lehet eljutni.
2012. dec. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mégsem... Ha bemész a tűzhelybe egy kisebb udvaron találod magad. Ha rálépsz egy adag száraz falevélre az összeomlik alattad, és bejutsz a pincébe!
2012. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
És most én kérdezek valamit: Hogy a fenébe találad meg a listán szereplő alulról a 2. Chocolate Chips Muffins-ot?
2012. dec. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dress9dora ***** válasza:

Ha a hűtőszekrényből kivetted a muffint,add a pincében lévő kissrácnak,aztán menj a medveszőnyeges szobába,akkorra már kialudt a tűz.Menj be a kandallón,és látsz majd egy levélkupacot.Menj a levélkupacra,leesel,és innen már menni fog!


Palágyi Réka:Találsz egy ásót,ha a ládától,ami a kastélyt nyitó kulcsot rejti tovább mész jobbra.Menj a temetőbe.Onnan menj jobbra,egy másik képre,a temető másik felére.Ott van egy sír,amelyik előtt föld van.Menj oda,kattints rá,és nézd meg mi történik.Írj üzit ha még mindig nem jöttél rá!

2012. dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igen, azt a muffin-t már megszereztem. egy másikról beszélek. Megtaláltam a....

-pókoknál lévőt

-denevéreknél lévőt

-az egérnél lévőt

- a csontváznál lévőt

-azt amiről beszéltél

De azt még mindig nem, amiről én beszéltem.

2012. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!