Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fotózási technikák?

Beatrix555 kérdése:

Fotózási technikák?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem könyveket ajánlani, amiből fotózási technikákat lehet elsajátítani? Mindig is szerettem fotózni, eddig telefonnal fotóztam csak, de szeretnék venni a közeljövőben egy digitális gépet, amin tudnék hobby fotózni, esetleg később majd egy tanfolyamot is elvégeznék... de addig is jó lenne megtanulni az alapokat és néhány profibb technikát, technikai fogást a fotózás terén. Ehhez kérném a segítségeteket.


Kezdő gépnek egy Nikon D3100 -at tervezek.


Köszönöm előre is a segítségeteket.



#fotózás #fényképezés #fotózási technika #digitális fotók #tükörreflexes gépek #digitális fényképek
2012. júl. 15. 19:30
 1/3 anonim válasza:
Rengeteg ingyenes anyag van az interneten, szerintem először nézz szét ott, és tanuld meg az alapokat. Ha mindenképp ragaszkodsz a könyvekhez, szerintem bármelyik könyvesboltban találsz kezdő fotós könyvet (bocs, most nem emlékszem fejből a címére). Én ez interneten kezdenék, és aztán vennék gépet. Bár az sem elhanyagolható, hogy az ember a gyakorlatban gyorsabban megjegyzi, szóval érdemes kipróbálgatni az elméletet.
2012. aug. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem a D3100 kezdőgépnek elég komoly ;) én egy kisebbel pl Fujifilm-el kezdeném!
2013. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A gépválasztással kapcsolatban sok szempontot tudok, amit érdemes figyelembe venni. Írj nekem privát üzenetet, ahol mehetne erről az eszmecsere, de most 3-4 napnál előbbi választ nem ígérek. Utána viszont folyamatosan elérhető leszek.
2013. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!