Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cobra 11 című sorozatban...

Pál Gergő kérdése:

Cobra 11 című sorozatban Chris, Tom, Ben, melyik évadban haltak meg?

Figyelt kérdés
Ha részt is mondanátok , azt nagyon megköszönném
2012. júl. 17. 02:44
 1/5 anonim ***** válasza:
mondjuk googleba beirod hogy cobra 11, és első találatnál egyből wikipédia, ahol minden ott van.
2012. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Tom: 21. évad 1. (dupla) epizód: ,,Egy jó barát halála''

Chris: 23. évad utolsó epizód: ,,Veszélyes játék''

A 32. évad még készül, Ben tudtommal még nem halt meg. A 31. évad utolsó epizódjában is játszik, ha minden igaz (Az ep. címe: Schlangennest, nálunk még nem volt adásban, magyar címe sincs.) Ben max. közel állta a halálhoz, de azt elég sokszor.

2012. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
rtlmoston is van pár rész, de irtó xarul, mert az évadokat nagyon összekeverték, azt hiszem 14.iket adják, amiben már ben van. ugyhogy arra ne adj, wikiben ott van minden.
2012. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Második válaszoló vagyok. Németül láttam már a 32. évadot, Ben szerepelt végig, viszont az olvastam, hogy jövőre (2013-ban) kilép, mert több időt szeretne fordítani a zenére. Hogy ezt a kilépést hogy állítják be a sorozatban, az majd kiderül.
2012. okt. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
egyébként láttam wikipédián a 2013-as, 33. évad epizódjainak listáját, az utolsó epizód címe "Verlorener Freund", ami ha jól értem, elveszett/elveszített barátot jelent. az a gyanúm, ez lesz Ben utolsó epizódja. de ha tavasszal megnézed rtl-now.de-n, akkor megtudod. én biztos megnézem
2012. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!