Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire reális az Ideglelés...

Mennyire reális az Ideglelés Csernobilban című film?

Figyelt kérdés

Nem a fő cselekményre gondolok, csupán apró részletekre.

Pl. a film szerint max. 2 órát lehet a zónában tartózkodni, de én úgy tudtam, hogy már nem veszélyes csak egy bizonyos része, így akár fél napot is ott lehet tölteni.

Valamint volt egy rész, mikor egy medve volt egy panelházban. Ez megeshet azzal, aki odamegy, mint turista?


2012. júl. 17. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Amit az idegenvetető mond róla az teljesen reális, annak tényleg utána néztek rendesen. Ellenben azzal ami történik, de erről szól a film...
2012. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem láttam a filmet, mert még nem jelent meg DVD-n, de az előzetesét láttam, és az alapján meg kell mondanom, hogy pont az apró részletei, amiket kérdezel, őrült nagy baromságok.


Akkor sorjában: Kijevi utazási irodán keresztül hivatalos és teljesen legális útra fizethet be az ember. Sokan 2 napot is eltöltenek a Zónában, mert 1 nap alatt nem tudnak megnézni mindent. Ilyenkor a szállás és étkezés a Zónán belül egy teljesen dekontaminált állomáson van biztosítva. Ezek a videók az ilyen, magánszemélyek számára elérhető túráról származnak: http://www.youtube.com/playlist?list=PL9F3BA5E98DDD2675


Ha kíváncsi vagy a Zóna pontos és valós állapotára, akkor nézd meg ezt a magyar dokumentumfilmet: [link]


A mozifilmre visszatérve az előzetesben van egy rész, amikor a túravezető a vízben nyúlkál, és megijeszti vele a turistákat. A valóságban szigorúan tilos a Zónán belül a vízbe nyúlkálni, vagy pl. letenni a felszerelésedet a földre.

2012. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!