Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lány vagyok, de nem érdekel a...

Lány vagyok, de nem érdekel a házimunka inkább az informatika és a szigetelés, festés stb. A szüleim ezt nem tudják elfogadni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, de nem szeretem a házimunkát, sem a női ruhákat stb.

Viszont szeretek besegíteni a ház felújításában vakolás, szigetelés, festés stb.

Az informatika is érdekel és ebbe az irányb is szeretnék továbbtanulni.

Ha szoknyát veszek fel vagy valami rövid ruhát akkor mindig azt kapom, hogy "jajj, de csinos vagy, meg többet öltözhetnél így" ami zavar, ekkor viszont megnéznek az utcán és utánnam szólnak ami szintén idegesít.

Mit tudok tenni, hogy engem se zavarjon, de ne halljam mindig azt a környezetemtől, hogy lehetnék nőiesebb?


2012. júl. 17. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:
neked mi a jó? ha te nem akarsz nőiesebb lenni akkor ne legyél.sokféle ruhát vehet fel egy lány ami nőies de visszafogottabb.farmer vmi jó kis póló tornacsuka stb ezer féle lehetőség van a szoknyán kívül is.Meg ne másoknak akarj megfelelni mindenáron.Amúgy meg sok oldalú lány lehetsz aki ügyes talpraesett :)
2012. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!