Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem unalmas még, hogy amikor...

Nem unalmas még, hogy amikor adtok egy-egy segítőkész, megfontolt választ, valami tudathasadásos idióta - aki lehet, hogy olvasni sem tud - csak úgy lepontoz?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 10:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
De, az! Szerintem ezért kellene megszüntetni a pontozásos rendszert. Teljesen felesleges.
2009. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sokan el sem olvassák, miröl van szó, csak nyomkodnak mindenfélét, szaporán, fürgén mert utól akarják érni Jóskapistát a toplistán. Ez felháborít! :-/
2009. júl. 14. 10:45
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

De, unalmas, és bosszantó is. És az is bosszantó, hogy leírok egy regényt, és a kérdező el se olvassa. Pl múltkor is, csalánkiütésről kérdezett a kérdező, én 10 percen keresztül gépeltem a sztorimat, hogy hogyan lehet kijönni belőle, meg kórházban is voltam vele, és mi a megoldás, miket tanácsolok. Alattam az egyik válaszoló meg benyögött vagy két mondatot, hogy "ja nekem is volt tök gáz volt" erre a kérdező őt kérdezte, hogy "juj tényleg, és milyen volt mit szedtél rá?" holott én fentébb leírtam az összes gyógyszert, a hatásukat, hogy meddig szedtem őket, és milyen a hatásuk stb.

Írtam is, hogy hahó, minden kérdésedre megírtam a választ, miért kérdezed meg a másiktól ugyanazokat amikre már korrektül válaszoltam? Erre lelettem pontozva mint a huzat.

A pontozás rendszer szóval nekem se tetszik, jobb lenne megszüntetni.

2009. júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Én egyáltalán nem törödöm a pontokkal, azt irom, amit helyesnek gondolok. Nem tudom egyébként se, hogy mire jók a pontok.
2009. júl. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Óvodás vagy? Mit érdekel téged, hogy miképpen pontoz a többi idióta? Itt a lehetőség, pontozz le engem:)
2009. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem csak a pontozásért való pontokat kéne megszüntetni.
2009. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

11:19 óvodás az anyukád fia.

Akkor kifejtem bővebben és akkor talán felfogod: Én nem hajtok a toplistára, nem érdekel hány pontom van. Ellenben nagyon idegesítő, amikor hosszú perceken át püfölöd a klaviatúrát, hogy segíts valakinek egy bizonyítottan jó válasszal, ilyen pontlistára elélvező majmok meg leszavazzák a válaszodat. A kérdező meg belép, meglátja a válaszod alatt, hogy 61% és mit gondol? Azt, hogy a válaszod egy hülyeség.

2009. júl. 14. 12:10
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Nálam nem az dönti el, h hasznos-e egy válasz, h mások hogy pontozták.
2009. júl. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
Van, hogy önismereti vagy humor kategóriába írok, aztán látom: mi a monogrammod, vagy ilyesmi és minden válasz 47%O___O Ha egyszer a kezeim közé kaphatnám azt a ... annak nagyon nem lenne jó vége.
2009. júl. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon sok olyan kérdésnél is lepontoznak az emberek, mint pl az olyanoknál: "Milyen motorod van?" Itt mi alapján NEM HASZNOS EGY VÁLASZ????? Én ezt nagyon nem értem. Bár magas (még) a százalékom, de sok helyen van 0, esetleg 10-en egy-két pontom! De igazából nem érdekel, mert így az ember az bizonyítja be magáról, h. olyan marha, h. az értelmes, hosszú, tartalmas, tudásra és tapasztalatokra épülő válaszokat lepontozza.... -.- szánalmas
2009. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!