Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azért néznek le mert roma vagyok?

Azért néznek le mert roma vagyok?

Figyelt kérdés

Üdv!

Mostanában azt veszem észre,hogy nem bírnak az emberek!

Eddig nem volt gond a fajtámmal="félig roma".

De most kezdtem a 10.osztályt Gimnáziumban,és eléggé ki lógtam a sorból(most leszek 11.) nem haverkodnak velem,és én kérdezem őket,és nem adnak rá reális választ.

És engem ez így nagyon zavar sőt egyenesen utálom magam a származásom miatt.

A családom se olyan,hogy,lopnak,csalnak,hazudoznak...stb.....

Én se csinálom ezeket!

Gondolom ez a jövőben is üldözni fog,vagy már a felnőtek azért jóval logikusabban gondolkodnak,hogy nem mindegyik roma rossz,én is elitélem azokat a romákat akik bűnöznek és egyéb rossz dolgokat csinálnak.

Egyébként 9.be még nem volt semmi gond,végeztem a 9.osztállyal mindenki a haverom volt,de ez azon a nyáron megváltozott senki nem beszélt veleml,és ha én beszéltem velük elküldtek.

Valaki adna valami tanácsot?


2012. júl. 19. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Viselkedj normálisan és akkor veled is úgy fognak. Nekem is több félig cigány, de teljesen normálisak. Én nem nézek le senkit se emiatt.
2012. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én végig normálisan viselkedem...
2012. júl. 19. 13:46
 3/4 anonim válasza:
nyugi velem is igy van pedig csak le vagyok barnulva utálnnak az emberek nincsen egyetlen barátom se.
2012. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veled bajuk nekem sincs a normális romákkal semmi bajom ,van is barátom közülük ismerkedj valakivel ha látják jófej vagy nem fognak kinézni hidd el.
2012. júl. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!