Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Helyszíni birság : ha nincs...

Kákalaki Atka kérdése:

Helyszíni birság : ha nincs meg a helyszínen kapott csekk, akkor 2. felszólításnál már emelkedik az összeg? Esetleg lehet kérni, hogy küldjék ki? Felhívtam őket, de össze-vissza kapcsoltak és nem voltak a helyzet magaslatán.

Figyelt kérdés

2012. júl. 19. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Helyszínen mindig adnak csekket. Akkor ez nem helyszíni volt, hanem szabálysértés és feljelentés. Mennyit kaptál amúgy? A helyszíniek nem növekednek, sőt, behajtani sem tudják őket, leközmunkázni, leülni nem lehet, ezt tudom, mert mostanában is kaptam, küldtek egy felszólítást és föladták a harcot. Persze amikor az elsőket kaptam, akkor kicsit megilyedtem, ezért bementem a rendőrségre, de ott mondták, hogy nem tud kamatozni, leközmunkázást fölajánlottam, de hát azt sem lehet, behajtani meg nem tudják mert nincs jövedelmem, úgyhogy lesz*phatnak minek fizessem?:D Ha te is ilyen pár 1000 ftot kaptál akkor te se fizesd be, had főjjenek ezek a b*zi rendőrök:)
2012. júl. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!