Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is kamu a legtöbb...

Anowind kérdése:

Szerintetek is kamu a legtöbb társkereső oldal?

Figyelt kérdés
Szerintem a legtöbb csaj nem is társkeresési céllal van fent. Kíváncsiságból beregiztem, ráírtam párra de még válaszra sem méltattak! Mit gondoltok mik lehetnek az okai? Tudnék felsorolni egy pár indokot, de kíváncsi vagyok hányan gondoljátok ugyanazt mint én. (Amondó vagyok élőben ismerkedni jobb!!!!!!)

2012. júl. 19. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem mondom azt, hogy kamu, de nálam is ugyanez a tapasztalat. Cirka 1,5 év alatt egy randi és egy barátság jött össze. De a randira is egy olyan csaj jött el, aki neten rendes volt, de a való életben meg akkora bunkó, mint egy ház.


Vannak csajok, akik csak poénból regelnek be az oldalra, pl. az egyiknél láttam olyat, hogy 82 olvasatlan levél, az ilyet én se értem, hogy minek regisztrál. Mindazonáltal szerintem azért nem válaszol a többség, mert nem tetszel nekik.

2012. júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!