Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Tatabányáról?

Mi a véleményetek Tatabányáról?

Figyelt kérdés
A férjemmel tervezzük hogy odaköltözünk.Milyen hely?Milyenek az emberek,a lakások,a város?
2012. júl. 19. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
a lakások összes ilyen lakótelep. borzalmas hely először mikor kocsival mentünk mondom dejóó ide költözök aztán ide jöttünk osztálykirándulásra és annyira megutáltam mert az egész hely egy nagy tré. bár lehet hogy a felnőteknek jó :D
2012. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja és munkahely téren hogy áll a város?
2012. júl. 19. 22:20
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem semmi munka.
2012. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Csukd be a szemed, amig mesél a szám

Körbevezetlek a városon, de bízd csak magad rám

Tesó. Tatabánya, otthona a nyomornak

Nem való az ínyenceknek, csak az edzett gyomornak.

Csukd be a szemed, amig mesél a szám

Körbevezetlek a városon, de bízd csak magad rám

Tesó. Tatabánya. Nyakig ér a tré

Nem adjuk el soha, mert ez már a mienké.

2012. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Huhh megnéztem a videóját a számnak... :/
2012. júl. 19. 22:36
 6/11 anonim ***** válasza:
imádom :D siska finuccsi :D
2012. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 2xSü ***** válasza:
Hát én jártam oda sokat. Eléggé nyomasztó, lehangoló, demotiváló hangulatú város. Én meggondolnám ezerszer, hogy oda költözzek. Elsőként tegyetek egy kirándulást. Szerintem a vasútállomás pl. magáért beszél…
2012. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Igen, sajnos nekem is hasonló véleményem van a városról. Igaz én nem ott lakok, de sokban kötődök hozzá, és ez éppen elég (vagy még sok is).


Az emberek elpestiesedtek, lenézőek és bunkóak, a lakónegyedek lehangolóak és zsúfoltak. Nevezetesség nincs, ha hétvégén kirándulást szerveznél, tegyél le róla, a Turul madáron kívül semmi sincs. A STOP cukrászda az egyetlen érdemleges hely, de már az sem a régi.


Mielőtt döntenél, tekintsd meg a vasútállomást és a Plázát, hidd el, 10m-t nem mész, belebotlasz a feketébe. Egy cipőt nem tudsz úgy nyugodtan megvenni, hogy ne melletted menjen el.


A Mésztelep és a 6-os pedig magáért beszél. Írd be a google-be "Tatabánya mésztelep", egyszerűen siralmas. És a képek vissza sem adják az igazi "feeling-et".


Munka pedig nincs, hacsak nem gyárba akarsz menni! Ez pedig "tapasztalat", ismeretség alapján. Hidd el, nincs ott semmi, szó szerint semmi!


De azért csak nézz körül, tölts el pár napot a városban, járjátok körbe (megéri, hiszen egy életre terveztek, azzal az útiköltséggel és az idővel nem spórolnék)! Járjátok körbe a fent leírt helyeket! Egy életre elmegy a kedved a várostól, annyi szent.


Költözzetek Győrbe vagy Sopronba! Vagy Tatára, ha helyben akartok maradni. De T.Bányára ne! Ezt jó tanácsként írom.


Sok sikert a költözéssel!

2012. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én tatabányai vagyok, és imádok itt élni. igaz h nem valami szép, és sok a cigány, de mivel egész életemben itt éltem, nagyon szeretem. de én is inkább tatát tudnám javasolni, sokkal szebb város. és munka téren csak gyár van, oda el lehet helyezkedni
2012. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tatabányán élek. Itt szó szerint semmi nincs. Lakótelep lakótelep hátán...

Van egy park egy kis tóval aztán ennyi. Ide ne költözzetek!!!

Inkább Tataára!

2012. aug. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!