Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetnék fekete...

Honnan szerezhetnék fekete rózsát?

Figyelt kérdés
Már mindenhol kerestem de nem találtam fontos lenne
2012. júl. 20. 07:35
 1/5 anonim válasza:
fogod és befesztel egyet :D
2012. júl. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazira gondoltam nem festettre..
2012. júl. 20. 09:52
 3/5 anonim válasza:

itt van fekete rózsa, én csak ezt találtam azt írja valódi rózsa csak tartósítva van.

[link]

de ha nagyon érdekel keress rá a Googlen, és lehet találsz mást is, vagy ha olyan helyen jársz kérdezz meg egy virágost.

2012. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andrew19870807 válasza:
100%
Nem is fogsz találni,mivel fekete rózsa nem terem.Ahogyan kék sem.Ezek a képek amiket meg lehet találni a neten "hamisítvány"..Úgy tudsz fekete,kék rózsát kapni,hogy fogsz egy fehér rózsát és a szárát beleteszed fekete vagy kék tintába.Egy idő után felszívja a tintát és voala kész is az áhított rózsa!Ezt egy rózsatermelő irja neked:D
2012. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fekete színű rózsa nincsen, csak nagyon sötét bordó. Ha igazán feketét szeretnél, akkor vegyél egy jó sötét bordó rózsát, állítsd bő vízbe egy vázába, a vizébe pedig tegyél fekete tintát, vagy ételfestéket. Kb 1-2 nap alatt felszívja a festéket, és a szirmok, és a levelek is elszíneződnek.
2012. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!