Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon szeretjuk egymast a...

Nagyon szeretjuk egymast a baratommal, csak egyesek nem tudjak elfogadni. Igaz hogy o 21 eves, en pedig 15 vagyok de ennek ellenere szeretjuk egymast. Egy kissebb ideje veszkedunk. Kb 1 hete, de a vegen mindig kibekultunk . Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
MAsok pletykalnak rola es rolam is. Meg ha igaz lenne .. de hazugsagokat talanak ki hogy mi szakitsunk .Szoval mit tegyek ? haggyam abba ezt a kapcsolatot vagy folytassam ? En barmit megtennek erte es o is ertem .A szuleim is a fiu ellen vannak azt hiszik hogy ki akar hasznalni , de o tenyleg mas mint a tobbi .O bizonyitotta is hogy szeret. Legyszi segitseteek !!

2012. júl. 20. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira szereted akkor miért teszed fel ezt a kérdést nekünk?Miért nekünk kell eldönteni hogy szakítsál vele vagy sem?Ha igazán szeretnéd akkor leszarnád a többiek véleményét,sőt,még azt sem hanem teljesen hidegen hagyna!
2012. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 doryka1234 válasza:
Én is azt tanácsolom, hogy ilyen jellegű kérdésekben sose hagyatkozz mások véleményére, mert a Te életed, a Te érzéseid, és Te szerelmed. Ha mások tanácsára hallgatsz és esetleg belebuksz, akkor joggal fogod magadat okolni, hisz nem a saját érzéseidre hagyatkoztál, hanem mások véleményére alapoztál, dühös leszel magadra és az rosszabb mintha az emberekre haragudnál. Ha biztos vagy a dolgodban, akkor tarts ki a döntésed helyessége mellett, fontos, hogy higgy magadban, ne támaszkodj másokra! Beszéld meg az összes gondolatodat a barátoddal, mondd el neki mi a véleményed, mit érzel. Ha kitartó lesz a srác, azt a szüleid is észre fogják venni. Én is 15 voltam amikor a 20 éves barátommal összejöttünk. Amikor apám meghallotta, azt mondta felejtsem el, de a barátom és én a végsőkig kitartottunk, aztán pár hónap elteltével apu kezdett megenyhülni és ez csak fokozódott. KITARTÁS! EZT TUDOM MONDANI! SOK SIKERT, BOLDOGSÁGOT!
2012. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2. még együtt vagytok, és mióta?
2012. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igeen mar fel eve :)
2012. aug. 8. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!