Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 4 napja telefonon keresztül a...

Katikepes kérdése:

4 napja telefonon keresztül a Felező T-hom-ot Hoppá dijcsomagra váltottam. Vissza lehet e kérni a Felezőt?

Figyelt kérdés
Sürgős lenne a válasz! Szerződést nem irtam alá.Kedden jön a Futárszolgálat. .

2012. júl. 21. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, majd ha az előző lejár átkapcsolják az új csomagra. Legalábbis nálam így tettek.
2012. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi de nem értem a válaszod. Légyszives konkrétabban válaszolni.
2012. júl. 21. 11:51
 3/8 2xSü ***** válasza:
Miért nem hívod fel a T-Home-ot ( Telefonszám: 1412 ) Ott korrektebb információt kapsz.
2012. júl. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2sSü szia: felhivtam az 1412-őt és azt mondták hogy nem lehet a régit visszaéllitani. Tudom hogy Ők ezért pénzt kapnak.Több ügyintözővel is beszéltem és egyformán beszéltek. Saját érdekük. Köszönöm a válaszod.
2012. júl. 21. 16:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Érthetőbben, az előző csomagod kerek havi fordulóján fogják indítani az újat.
2012. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már aznap regisztráltak a Paletta dijcsomagra. sms-ben értesitettek. De én utólag jöttem rá hogy rosszabul járok. Ezért kértem hogy állitsák vissza a felezót de nem hajlandőak. Köszönöm a válaszod.
2012. júl. 21. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de azt kérdezted, Hoppá díjcsomagra váltottál? Na most meg Paletta? Vagy én nem vagyok normális!
2012. júl. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia: elnézést kérek de nem Paletta, hanem Hoppá a csomag. Én voltam a hibás az elirásért. Köszönöm a figyelmeztetést.
2012. júl. 22. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!