Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Licsi21 kérdése:

Szerintetek miért van az, hogy ha személyesen találkozok egy pasival nem "merek" tőle kérdezni semmit, és alig beszélek?! De amikor közösségi portálon beszélünk ott van téma!

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 13:10
 1/4 skyysblue válasza:
Hogyha tetszik neked egy srác és mondjuk vele beszélgetsz, akkor lehetséges hogy zavarban vagy. Talán kis idő múlva ha jobban megismered, már te is kibontakozol előtte.
2012. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát az lehet. de ha már az első randin ilyen vagyok és ha neki ez nem tetszik és már nem is akar semmit,mert "nem tud velem mit beszélni". Vagy szerinted milyen témát hozzak feel,mert akkor sosem jut eszembe semmi,le vagyok blokkolva!
2012. júl. 23. 15:11
 3/4 skyysblue válasza:
A legjobb téma szerintem a hobbi. Hobbija mindenkinek van, érdeklődhetsz, vagy mesélhetsz saját hobbidról. Ez így elég tág fogalom, de ez a jó benne. :)
2012. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
okés. és köszike.
2012. júl. 26. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!