Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék pénzt keresni?

Hogy tudnék pénzt keresni?

Figyelt kérdés

11 éves lány vagyok.Nem kapok zsebpénzt mert nem vagyunk olyan helyzetben.Ezért szeretnék a nyáron egy kis pénzt keresni.

Hogy tudnák pénzt keresni?

Nem feketemunkára gondolok!


2012. júl. 21. 17:54
 1/1 anonim válasza:

Bajos, mert túl fiatal vagy. Munkát persze 18 éves kor alatt is lehet vállalni szülői engedéllyel, de 14 éves kor alatt azért is problémás, mert sem "komolyabb" fizikai leterheltséget, sem "felelősségteljes" munkát nem nagyon tudnak rád osztani.

Nem akarlak elkeseríteni, de ilyen fiataloknak még csak a diákmunka-közvetítők se nagyon tudnak segíteni - most az, hogy fekete- vagy bejelentett munka, szerintem már a legkisebb baj...


Ha javasolhatom, akkor próbálj ismerősök körében érdeklődni, hogy tudsz-e segíteni valamiben (gyerekre vigyázni, gyümölcsöt szedni, mosogatni, takarítani, stb.) és hogy tudják-e ezt anyagilag honorálni neked valahogy...


Budapesten mondjuk sok szórólap-osztogatós munka van - bár ennyire fiatalokat ott se nagyon láttam még, ezeknél is inkább célszerűbb közvetlenül a céghez fordulni, mert a diákmunkások ezekre lecsapnak - lévén univerzális feladat.


Az igyekezeted mindenesetre becsülendő, úgyhogy remélem sikerrel jársz!

2012. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!