Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen idézetet írjak egy...

Milyen idézetet írjak egy orvosnak szánt pálinka cimkéjére?

Figyelt kérdés
szerintetek milyen idézet, szöveg illene egy pálinkacímkére amit az orvosaimnak szeretnék adni a műtéteim után ajándék ként. ötletek?

2012. júl. 22. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
a pálinka a legjobb orvosság :)
2012. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne csak én örüljek, hanem a doktor úr is! Váljék egészségére!
2012. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, de valami olyasmire gondoltam, amivel megköszönöm a munkájukat, és amit tettek értem.:)
2012. júl. 22. 23:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez esetben egy kicsit más a helyzet. Nem tudom, mennyire volt komoly/veszélyes műtét, én most egy olyasmit írok le, ami egy majdnem életmentést jelent:

Köszönöm Önnek doktor úr, hogy az Ön kezeire bízhattam az életem! Nagy hálám kis megnyilvánulása ez az üveg. Fogyassza kedves egészséggel!


Nem lett egy fenomén, de kis átköltéssel talán hasznát veheted. :D

2012. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

igazából még fiatal vagyok, 17éves és msot fogják kivenni 3adszorra a daganatomat ami midnig visszanő, elég komoly műtétek, legalábbis az én szemszögemből:)

2012. júl. 22. 23:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Értem. Ez elég komoly eset. Mihamarabbi felépülést kívánok neked! :) Egyébként a korodat tekintve ez szép tőled, hogy gondolsz az orvosra. Ritka dolog a mi korosztályunkban.
2012. júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kismértékben gyógyszer, nagymértékben orvosság.
2012. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!