Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki aki kint volt mar a...

Valaki aki kint volt mar a légióban leirná nekem bogy mit szükseges oda kivinni? Ebben gondolok az iratokra legfőképp. De ha valami meg jol johet es nem veszik el akkor azokat is.

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 18:46
 1/4 anonim válasza:

Nem voltam kint a légióban, de tudok segíteni. Iratok: személyi, útlevél (olvastam azt, hogy egy magyar srácot azért küldtek haza mert nem volt útlevele, csak személyije, szóval a biztonság kedvéért elviheted), ha van jogsid azt is. Ha műtöttek és látszik a heg, akkor arról egy röntgen felvételt. Tisztasági felszerelés: fogkefe, fogkrém, tusfürdő, borotva, borotvahab a szokásos dolgok. Ezen kívül legalább három zoknit, alsógatyát és pólót. Mikor bemész akkor kifognak töltetni veled egy tesztet, lesz egy olyan hogy van e nálad kb. 60 ezer forint. Erre azért van szükség, hogyha mégsem vesznek fel akkor hazatudjál jönni. Mindegy egyes eltöltött nap után kapsz 25 eurót. Viszont ugye ez nem mindenkinek elegendő ahhoz, hogy hazamenjen, ezért kell a 60 ezer. Egy futócipőt is érdemes vinned. Igaz, ha nincs akkor kapsz egyet, nah de az kitudja milyen állapotban van. Ezen a linken olvashatsz egy magyar légiósról. Az információk amiket leírtam, itt olvastam. Balázs 2009-ben vágott neki. Azóta változtak a dolgok. A hozzászólásokban olvashatsz olyan emberektől akik voltak kint és leírtak a tapasztalataikat. Már elég terjedelmes írásról van szó, a főbb dolgokat kiírtam. Majdnem elfelejtettem, hogy nem lehet lyukas fogad. Tömött az igen, de lyukas nem. Ha észre veszik akkor elküldenek, hogy csináltasd meg. Érdemes indulás előtt elmenned egy fogorvoshoz.

[link]

2012. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első válaszoló nagyon jól mondja! ;)

info:>>>

Mindenképpen

szükséges egy fényképes személyazonossági okmány (útlevél vagy személyi, de ne vidd ki

egyszerre mind a kettőt), és ha van jogosítványod, az is. Ezen kívül vigyél még magaddal jó

minőségű tisztálkodási felszerelést (egy jó borotva és kézkrém a fagyás elkerülésére a

legfontosabbak) és egy francia nyelvkönyvet. A francia nyelvtudás nem követelmény, de ha már

itthon elkezded tanulni a nyelvet, jelentősen megkönnyíted a dolgod.


Honour et Fidelité!

2012. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a valaszokat és még annyi lenne hogy elég az 5 éves útlevél vagy kell 15 éves???
2012. júl. 24. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak érvényes legyen az útlevél,ennyi a lényeg! ;)
2012. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!