Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális az, hogy néha annyira...

Normális az, hogy néha annyira beleélem magam egy könyvbe, hogy felveszem a szereplők egyes jellemvonásait? :D

Figyelt kérdés
Ezt nem direkt csinálom, csak úgy jön. Sokszor megesik, hogy teszek valamilyen mozdulatot, amit egyébként nem szoktam.. Van, amikor pedig egy könyvben történt szomorú esemény annyira lelomboz, hogy napokig rossz a kedvem. Néha már azt sem tudom, milyen vagyok valójában. A beszédstílusom is gyakran változik, az emberek egyszerűen nem igazodnak ki rajtam, ahogy én se magamon. Mit csináljak?
2009. júl. 15. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez normális. Konyvet olvasni, filmet nézni, zenét hallgatni csak úgy lehet tiszta szívbol, ha beleéled magad és átveszed az érzést ami benne van :)

Velem filmeknél szokott így lenni... Meg úgy a való életben is.

Néha már tényleg nem tudom, hogy amit most érzek az a saját fájdalmam, boldogságom stb., vagy másé, csak én élem át..

2009. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval ez jó dolog?
2009. júl. 15. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolog, és irigyellek érte, mert én pont az ellentéte vagyok: semmibe sem tudom igazán beleélni magam...
2009. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért ennek is van hátulütője: sosem leszek igazán önmagam :S
2009. júl. 15. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Dehogynem, onmagad leszel! Csak meg kell találnod onmagad... Vigyázz, hogy a konyv csak addig hasson, amíg olvasod, max. pár napig utána :)

Elso voltam

2009. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!