Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit álmodott tegnap?

Ki mit álmodott tegnap?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem szoktam álmodni ( nem vicc ... utoljára nem is tudom hány éve álmodtam és mit ).
2012. júl. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem mondod?:D én kb 2naponta álmodok vmit:),de régen velem is volt így h hónapokig semmit nem álmodtam
2012. júl. 24. 00:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ember mindig álmodik, akkor is ha egyáltalán nem emlékszik, hogy álmodott volna.
2012. júl. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza van. Az agy a legokosabb dolog. (lehet okos egy telefon is példa. az okostelefon.) de az agy a legokosabb dolog. Mi, emberek az agy 2%-át kb. tudjuk felhasználni. Ez az evés, egyensúlyozás, egyensúlyozás biciklin, futás, izmok mozgatása, gondolatok, magadba beszélés (te hallod amit nem hallasz, magadba beszélsz) és ez még csak a 2%_a. Mi lehet abban a 98-ban? Egyébként meg én azt álmodtam egyszer hogy voltam 1 szobába, ott volt egy 22 éves csaj és le s--pot, nem értem mi volt miért és éreztem az izémen hogy ... na értitek és akkor éreztem én is mindent. Egyszer valaki felpofozott azt is éreztem az arcomon. Azután kifutottam és ott volt egy orosz terrorista, el akart kapni én futottam futottam, volt magam előtt egy kő, próbáltam kikerülni nem sikerült elbuktam rajta elkapott és fejen lőtt a terrorista. Amikor fejbe lőtt felkeltem és a lábam még mindig rezgett fél ezred másodpercig (amikor próbáltam kikerülni a követ.) szóval rémisztően be-rtam akkor.. de ez nem tegnapi álom volt, kb. 2 hete.
2012. júl. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ne call of duty z olyan sokat:DD
2012. júl. 24. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!