Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Amerikáról?

Mi a véleményetek Amerikáról?

Figyelt kérdés
Ha lenne lehetőségetek és keretetek rá (nekem egyik sincs), kiköltöznétek az Egyesült Államokba? Mik az ország jó és rossz oldalai? Ismerek egy embert, aki néhány hétig volt kinn, és amikor elmondta, hogy egyébként Magyarországon lakik, mindenki "elámult", hogy milyen jó neki, hogy ott élhet. :D Egyébként igaz, hogy ma már szinte lehetetlen kijutni? (Nem adnak vízumot, zöld kártyát, stb)

2012. júl. 25. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
jobb mint Magyarország.
2012. júl. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodás nélkül mennék. Legjobb hely a Földön, akárki akármit is mond.
2012. júl. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én is így vagyok vele. :D Olyan, mintha Amerika egy külön világ lenne, szuper hangulattal, szuper helyekkel, aaaaanyira imádom nézni, bár még csak Google Maps -en tehetem meg. xD Ami miatt kicsit aggódom, az a közbiztonság: Amerikában tényleg sokkal veszélyesebb élni? Mert az oké, hogy a maffiózók néhány helyen meg-megszaggatják az embereket, de úgy egyébként? Ha valaki szert tesz egy kis hírnévre, nem is kell "igazinak" lennie, hanem mondjuk híres lesz az interneten, annak már az utcára kilépni is veszélyes lesz? [Mondjuk nem hinném.]
2012. júl. 25. 09:15
 4/4 anonim válasza:
Hat en mar elhataroztam ,hogy odakoltozok ,amikor arrol volt szo ,hogy mik a terveid a jovore .Gondolom azoknak nehez odakijutni ,akik nem szoktak meg kulfoldre is kijutni ,de semmi se lehetetlen ,ha van kint egy ismeros ,akkor eltudja mondani ,hogy mi hogy van
2012. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!