Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan program androidos...

Van olyan program androidos telefonra amivel 1-2 órával többet tudom használni a telefont? Pl:tovább hallgathatok zenét?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
easy battery
2012. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de te kipróbáltad és használt is?
2012. júl. 25. 21:12
 3/8 anonim ***** válasza:
fent van a telómon, hogy használt-e azt fene tudja nem mértem le stopperrel, hogy mennyit változott
2012. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de egy kicsi különbséget se éreztél?am ha nem tudod hogy használ-e akkor miért van rajta a telodon és miért mondtatd azt hogy ez a legjobb azaz hogy ez alkalmas-e arra amit én akarok?
2012. júl. 25. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Érzésre szerintem többet bír, de nem mértem le ezért nem mondom, hogy mennyivel jobb. Az ilyen programok közül ennek volt a legpozitívabb az értékelése azért használom és azért ajánlottam. Menj fel Marketra és nézegesd a hasonló programokat.
2012. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké köszi a választ
2012. júl. 25. 21:28
 7/8 Zakathol ***** válasza:

Ezek a programok sem csodatévők, plusz ráadásul amikkel ezek spórolnak az energián, azt te is meg tudod tenni:

Adathálózat/wifi kikapcsolva tartása

Képernyő-fényerő visszavétele

Statikus háttérkép beállítása

Launcher használatának mellőzése

Automatikus frissítések kikapcsolása

A lehető legtöbb háttérben futó alkalmazás törlése


Ennél többet már csak rootolás után tudsz tenni, ha lejjebb veszed a processzor üzemi órajelét.

2012. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és hogy kell lejjebb venni a processzor üzemi órajelét?
2012. júl. 27. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!