Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan lehetséges, hogy Orvosi...

Olyan lehetséges, hogy Orvosi Egyetemre valakit csak úgy be tudnak "dugni? " Gondolok itt arra, hogy kissebségi önnkormányzat segítségével, vagy ilyesmi!?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm állítólag beszélt velük (Roma származású) és azt mondták neki, hogy van ilyen, de szerintem nincs, mivel azért csak Orvosi Egyetem, nem egy himbi-limbi kis OKJ-s szarság. Szerintetek?
2012. júl. 25. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a pontszám, akkor kétlem h el lehet intézni
2012. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom..azért oda igen kemény pszichikai alkalmasság kell, előtte ilyen-olyan vizsgálat, szűrés..nem hiszem, hogy csak úgy el lehet ezt intézni...elég színvonalas az orvosi ahhoz, hogy bárkit bedugjanak..ennyi erővel minden 2. ember lehetne orvos...
2012. júl. 25. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha be is tudják dugni,de tanulni nem tudnak helyette! Sőt,ahhoz is sok pénz kell,hogy a könyveket megvegye,és az egyéb eszközöket,amit kérnek a hallgatóktól.
2012. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!