Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtudtam, hogy felvételt...

Megtudtam, hogy felvételt nyertem a Miskolci Egyetem anyagmárnöki karára (2012), de bizonytalan vagyok, nem tudom hogy mi vár ott rám tanulás és egyéb témákban. Tudnátok tanácsolni valamit? Nagyon megköszönném.

Figyelt kérdés
Leendő diákok és jelenlegi hallgatók tanácsait, tapasztalatait várom. (lehet jó és rossz is)

2012. júl. 26. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Szia én is Miskolcra járok egyetemre bár más szakra. Hát ha szimplán arra vagy kíváncsi hogy mennyire kell ott tanulni akkor nagyon-nagyon. :) Ha arra vagy kiváncsi hogy honnan fogod tudni hgy mikor mit kell csinálnod beadnod valami papírt vagy bármit akkor akkor kapni fogsz egy fehér tájékoztatófüzetet amibe csomó minden le van írva tárgyakkal kapcsolatban. illetve a dékáni hivatalban lesz egy úgynevezett előadód akihez bármilyen kérdéssel fordulhatsz.. Gratulálok :)
2012. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj fel a felvi fórumra, ott lehet kérdezni.
2012. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a tanácsokat és a jókívánságot :D
2012. júl. 26. 14:08
 4/5 MicsodaPálinka válasza:

Szervusz!


Most kezdem az 5. évemet a karon. Nevezzük ezentúl kohász karnak, rövidesen úgyis meg tudod, hogy miért. Tehát a tapasztalataim: Eddigi éveim során rengeteg értékes emberrel ismerkedtem meg mind a tanárok, mind a diáktársaim közül. Most jönnek életed legjobb évei. Ha tehetném újra 18 éves lennék. Egy egyedülálló hagyományt, szakmaszeretet őrizünk, amit nem tud elvenni tőlünk senki. Lehetőséged lesz tanulásra, szórakozásra egyaránt. Nem könnyű a szak, egyik műszaki sem az, viszont minden tanulásba fektetett idő később meghozza a gyümölcsét. Nem lehetetlen elvégezni. Ajánlom, ha teheted gyere el a balekhétre, nem kell megijedni nem lesz szopatás, szívatás, megalázás, semmi olyan amit itt több tudatlan antiszociális embertől olvashatsz az oldalon. Lehetőséged nyílik megismerni az egyetemet, a kohászokat, a Firmákat stb. Véleményem szerint semmi esetre ne hagyd ki a balekoktatásokat, meglátod az egyetemi éveid igen színessé fogják tenni a szekestek, egyenruhák, emberek megismerésének világa. Fontos tanás ne legyél tiszteletlen senkivel, se a tanáraiddal, se a felsőbb évesekkel, hiszem majd az évek során rájössz, hogy ők már azért valamit letettek az asztalra. Ha esetleg még tudok valamiben segíteni, írj nyugodtan.


Jó Szerencsét!

alias. Ú. M. P.

2012. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nincs szivatás Miskolcon? Hehe. Vicces.

Lehet, hogy a diákok nem, de a tanárok erősen, főleg számtech karon.

Leírod az előadáson lejegyzetelt válaszodat a vizsgán, nem fogadja el.

Három kérdésből kettőre jól felelsz, kirúgnak.

Azt a kérdést teszik fel az írásbelit követő szóbelin (pár perccel később), amit írásban rosszul írtál. (Ja, hogy az hangzott el az előadáson? Nem baj. Ki vagy rúgva.)

Írásbeliben adott válaszodat elfogadja, ugyanarra szóban ugyanazt válaszolva már nem. Ki vagy rúgva.

Szóval, ennyit Miskolcról.

Gyere, ha szívni akarsz. Bátran.

2013. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!