Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most megyek majd gimibe,...

Most megyek majd gimibe, milyen táskát vegyek? Leginkább válltáskát szeretnék, de ridikül és hátizsák is lehet. Linkelnétek, lécci?

Figyelt kérdés

max 20.000-ért.:)

lehet márkás de az sem baj ha nem az, az viszont lényeges h beleférjenek a könyveim.:'DD

zöld megy minden válaszolónak.;)



2012. júl. 26. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen stílusú vagy, én lány létemre el nem tudtam volna képzelni, hogy a gimi alatt ridikülbe gyömöszöljem a könyveimet. Én a hátitáskát részesítettem előnyben. Azért mert kényelmesen elfért benne minden, a könyvektől kezdve a tornazsákig. Volt válltáskám is, csak az mindig lehúzta az oldalam és mire hazagyalogoltam már nagyon kényelmetlen volt.

De igazából ez tényleg azon múlik, hogy neked melyik a szimpatikusabb.

Arra viszont figyelj, hogy táska boltba vegyétek. Az én szüleim úgy gondolták anno a gimi elején, hogy lesznek még nagy kiadások és spórolnak a táska árával. Így megvettek nekem egy tesco-sat. A kinézetével nem is lett volna gond, de a 3. napon! leszakadt az alja. Onnantól mondtam, hogy nem érdekel, de normális táskát vegyünk. Meg is vettünk egy

Jansport-osat. Olyan 18.000Ft körül mozgott az ára, de kitartott 5 évig! és a mai napig teljesen jó, pedig volt mosógépben mosva, kefével sikálva tisztításkor és 90%-ban azt hordtam.

2012. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nekem volt auchanos táskám( pumás) és az sem volt több mint 3000 de egyszer sem szakadt el és a mai napig hibátlan pedig 1 évig azt hordtam. nekem tavaly fila fekete bőr oldaltáskám volt ami 23ezer volt és az nem bírta annyira mint a 3 ezer forintos, szóval nem mindig attól függ h hol veszed mer a filát amit rendes sport boltan vettünk...
2012. júl. 26. 16:31
 3/3 anonim válasza:

[link]


kicsit hosszú a link.:D én is most megyek gimibe, és mi ilyet vettünk, 13000 Ft volt. És ebbe a könyvek is beleférnek.

2012. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!