Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok könnyen angliában...

Hogyan tudok könnyen angliában ismerkedni?

Figyelt kérdés

2 hete vagyok kinnt, és sajnos a nyelvi akadályok miatt nem iagzán megy az ismerkedés... Senki nem tart jófejnek egy srácot, aki odamegy és próbál nyöszögni valamit, aztán ha válaszolnak, nem érti meg :D

Mondanátok nekem esetleg olyan interenetes oldalt, ahol tudok ismerősöket szerezni? Célom, hogy legyenek angol nyelven beszélő ismerőseim, és velük tanulnám a nyelvet.



2012. júl. 26. 23:55
 1/1 anonim válasza:
Nagyon hasonló helyzetben vagyok én is. Az angolok amúgy se bírják annyira a bevándorlókat, ne vedd magadra. Próbálj meg külföldiekkel barátkozni, vagy magyarokkal. Amúgy Anglia melyik részén laksz?
2012. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!