Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt hogy csinálja?

Ezt hogy csinálja?


2012. júl. 27. 11:04
 1/5 A kérdező kommentje:
lemaradt az, hogy 18:00
2012. júl. 27. 11:05
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem akkor rakta oda az üveg szájához amikor odaadta a srác kezébe

már ha egyáltalán belefér, és nem nyúltak bele videoszerkesztővel

2012. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tehát odarakja az üveg szájához, majd az ütés hatására bemegy az üveg alsó részébe
2012. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én bűvész vagyok mármint bűvészkedek nem tudom már hány éve:D Egyszerű a trükk,csak ezt elmondom. Amikor azt mondja hogy "itt az érménk" és "átrakja" a jobb kezében, valójában NEM RAKJA ÁT A jobb kezében hanem marad a bal kezében amit utána a lábához támaszt. Tehát amikor "beledobja" az érmét az üvegeb valójában nem dob bele semmit hiszen nincs a kezében semmi. HOgy hogy kerül egy érme az üvegbe? Úgy hogy 17:30-nál látható hogy a hátsó zsebébe nyúl. Kiveszi azt az érmét ami az üvegbe megy. Tehát a bal kezében van az az érme ami az üvegbe megy és a nyakánál fogja meg. 17-44-nél látható. VAgyis akkor teszi az érmét az üvegbe méghozzá vagy az üveg vagy az érme "mágneses" vagy preparált az üveg, bármi lehetséges, ezek bóvészkellékek főleg az érme ami az üvegben van. Van az üveg nyakánál egy kis rés, amikor azt mondja a srácnak hogy fogd szorosan az üveget 17.54 akkor már benne van az érme a srácnak a keze "tartja" Dynamo a srác kezének az öklébe teszi az érmét, hogy egy ütésre belemenjen. Szóval mágneses az érme, és az üveg preparált üveg nyakánál rés van.
2012. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ahogy az elöttem szóló mondja. Megoldsá: http://www.youtube.com/watch?v=I9_ZAGpMWEs&feature=related
2012. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!