Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnám eltüntetni a...

Hogy tudnám eltüntetni a monoklit?

Figyelt kérdés

Tegnap megvertek a szüleim és mára lett egy hatalmas lila folt a szemem alatt. Ki kéne mennem az utcára de egy kicsit félek attól hogy mit fognak gondolni az emberek... Ráadásul még nagyon fáj is.

Alapozót, korrektort, és jeget is kipróbáltam már, de eddig még semmi nem vitte le.


2012. júl. 27. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

OFF: Utálom a szüleidet! :@ Most egypár csúnya szó megfordult a fejemben..


ON: Inkább jegeld, mert gondolom meg lehet duzzadva is és csak utána próbáld meg a korrektort, de nem hiszem, hogy annyira takarni fogja..


Elmondanád priviben, hogy miért tették ezt veled? Máskor is csinálták? Fiú, lány vagy?


19/F

2012. júl. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nittababy válasza:
100%
Bioptron lámpa vagy c vitamin vagy púder vagy Fekete nadálytő krém!!de azt kéne eltüntetni akitől kaptad!!:)
2012. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, és igen még eléggé meg van duzzadva. Lány vagyok, és volt rá 16 évem hogy megszokjam a dolgot. Eddig még sose látszódott meg az arcomon, szóval most picit megijedtem. A szüleim nem rossz emberek, csak megpróbálnak valahogy nevelni, mivel egy elég borzasztó ember vagyok...
2012. júl. 27. 11:58
 4/4 BuuBoci válasza:
Az nem rossz, ha már azt is belédnevelték, hogy Te vagy a rossz ember és nem ők... (fordulj valakihez segítségért. MOST!)
2013. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!