Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Novemberben megálmodtam...

Novemberben megálmodtam kutyim halálát. Márciusban meg fog halni Dóri, közölte. Nem volt baja akkor. Meghalt márc végén. Rá 4napra álmomban mondtam a férjemnek ha meghalok beszéljen hozzám, de ne most majd február elején. Jósálom ez? írjanak!

Figyelt kérdés
Már megálmodtam Dórika rákját annó,másnap megtaláltam a csomót.Volt férjem küllemét tiniként megálmodtam.Nem féltem soha a haláltól.Talán a tragédia miatt álmodtam ezt? Félek mert a kutyim halála bejött.

#álom #halálfélelem #jósálom #haláloma #t álmodtam
2012. júl. 27. 20:23
 1/6 anonim válasza:
szerintem az lehet hogy a tragédia váltotta ki belőled hogy másodjára ilyet álmodtál
2012. aug. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszike a választ!:)Remélem,mert azóta a másik kutyim temetését is álmodtam.Írtam még annó neten lelki problémára,álmot fejtenek.Azt írták menjek be konzultálni,nehogy bevonják a bajt.Minden a pénzről szól.pedig ingyenes választ ígérnek.Sosem mondanék egy megtört embernek ilyet,főleg szakemberként.
2012. aug. 3. 11:22
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi,elírtam.Azt akartam írni hogy azt írta a nő:Találkozzunk,nehogy végén bevonzzam magamnak a bajt.
2012. aug. 3. 11:26
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem marhára unatkozhatsz, biztos nincs munkád... eredj keress magadnak állást és ne ilyen zagyvaságokon törjed a fejedet... vagy ülj le és írjál egy könyvet :-D
2012. okt. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát ez nagyon megnyugtató volt! 00:45
2012. okt. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt álmodtam, hogy meghalt a Fiam apja, arra ébredtem, hogy nagyon sírok...Később kiderült, mikor ezt álmodtam, akkor már szeretője volt...tehát számomra meghalt.Elváltunk. Figyelj oda az álmaidra, de nem kell szó szerint venni őket!
2012. okt. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!