Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az "összeesküvés-e...

Szerintetek az "összeesküvés-elmélet", tényleg csak elmélet? Mert nekem kicsit gyanúsak a dolgok.

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik dolog gyanús?
2012. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindegyiknek lehet egy kicsi valóságtartalma. De a nagyobb része hihetőnek tűnő kitaláció,amit sokan gondolkodás nélkül elhisznek.
2012. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az elméletet alkalmazni találták ki. uhogy ne legyen gyanus
2012. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem lepődnék meg, ha kiderülne hogy egy hataloméhes csoport ötlete volt a világ globalizációja, hogy ők majd szépen azt uralhassák. A világtörténelem során először ők birtokolnák az egész világot...
2012. júl. 28. 22:28
 5/8 A kérdező kommentje:
De az tényleg durva lesz ha mindenkibe kötelezően be kell rakatni azt a michrochipet, hiszen akkor ha valami olyat csinálsz, ami esetleg nem tetszik a kormánynak, akkor kikapcsolják a chipet és csak nézhetsz...
2012. júl. 28. 22:32
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem elmélet. Amit egyszer emberi elme kitalált, azt valamilyen formában meg is valósította. Sok olyan tényező van, ami ezeket alátámasztja, például a túlnépesedés, ami valós probléma, illetve az energiaforrások kimerülése, ami már évtizedekben mérhető...
2012. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valóban gyanúsak. Múltkor néztem a Discovery World-ön (vagy a Viasat History-n, nem emlékszem) egy filmet, mely pont ezekről az elméletekről szólt. Valamit érdekesnek találtam ebben a filmben. Nem ésszerű érvekkel próbálta megcáfolni az elméleteket, hanem el akarta fogadtatni velem, hogy márpedig az elméletek nem igazak. Példának okáért:

Kennedy gyilkosság. "Az emberek nehezen hiszik el, hogy egy ilyen nagy és befolyásos ember egy fegyveres pszichopata áldozata lett. El akarják hitetni magukkal, hogy ennek a nagy embernek a megölését egy csoport tervelte ki."

Nagyon meggyőzően hangzik. De hol a bizonyíték? Hol a bizonyíték, hogy az elnök valóban egy pszichopata, nem pedig megfontolt gyilkosok csoportjának áldozata lett. Senki ne értsen félre, nem meggyőződésem, hogy egy összeesküvés volt. De mindaddig látok benne rációt, amíg valaki normálisan meg nem cáfolja. És ugyanígy vagyok a többi elmélettel is, amit a film szeretettel be is mutatott (WTC lerombolása, Diana hercegnő meggyilkolása, Új Világrend).

2012. aug. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!