Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet halkan kakálni?

Hogyan lehet halkan kakálni?

Figyelt kérdés
Ez egy amolyan filozófiai kérdés akar lenni, de aki koleszban lakik talán értékeli a normális választ :)

2012. júl. 29. 02:25
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Ovatosan, szajadat befogva. Mondjuk igy is nagyot csobban... :D

Amikor kinyomod, fogd meg, es ovatosan tedd be a vececseszebe. utana alaposan moss kezet!

2012. júl. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Tegyél a wc-be csomó papírt előtte? Az talán felfogja a csobbanást. Lehet kicsit eldugul, de azt már el lehet utána intézni, csak várni kell egy kicsit. :D A WC-papír előbb-utóbb tuti lemegy, elvileg olyan anyagból van hogy attól nem dugul el a wc örökre.


De nem írtad, melyik fajta zaj ellen akarsz tenni. Leírtam a csobbanásra a tippem, amikor hangosakat szellentesz kakilás közben, hát az kínos, akkor csak óvatosnak kell lenni. De az olyan amúgy sem túl gyakori, nekem csak hasmenésnél van néha.


Vagy netán ordibálsz kakilás közben? Hát erre nincs tippem, ilyesmit még nem tapasztaltam.

2012. júl. 29. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%
Hangosíts fel valami zenét mielött bemész :D
2012. júl. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig csöndbe kakilok.... Hogy kell hangosan? xD
2012. júl. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én néha szoktam hangoskodni amikor nagyon nehezen tudom kitojni,vagy baromira görcsöl a hasam.
2012. júl. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom.
2012. júl. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
énekelj közben, és akkor nemfogják hallani hogy esik bele a wc-be :D
2012. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én, mikor lakótársam barátnője fennt volt, mindig engedtem a csapból a vizet, így azt hitte, vizelek.:D Egyébként meg hímneműek közt ez nem téma, el lehet ereszteni magad.:D
2012. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a wc papíros megoldás, nyitott csappal kombinálva abszolut nyerő, így még azt sem sejthetik h egyáltalán sz@rsz (ha a wc a fürdőben van)
2012. nov. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!